پایانی کوتاه اما شیرین | نقدها و نمرات Remnant: From the Ashes – Subject 2923

۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰

محتوای اضافه‌ی بازی Remnant: From the Ashes با نام Subject 2923 از امروز در اختیار دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان قرار گرفته است. در همین راستا، نقدها و نمرات آن نیز عرضه شده است که برای مشاهده‌ی آن‌ها، ما را در ادامه همراهی کنید.

بازی Remnant: From the Ashes از سری عناوین اکشن، ماجراجویی و تیراندازی به صورت سوم شخص است که ابتدا در سال ۲۰۱۹ برروی پلتفرم راینه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس قرار گرفت. پس از استقبال نسبتا خوب بازی‌بازان، سازندگان سعی داشتند تا با انتشار چند به‌روزرسانی و بسته الحاقی به تعداد هواداران اضافه کنند. حال یکی از این بسته‌های الحاقی Subject 2923 نام دارد که با محتویات فراوان خود، می‌تواند رضایت دوست داران بازی را بیش از پیش جلب کند. بنابراین اگر از دوست داران Remnant: From the Ashes هستید، این بسته را به هیچ وجه از دست ندهید.

از ویژگی‌های Subject 2923 باید به متحدین، مناطق ناشناخته و ماموریت‌های جدید اشاره کرد. همچنین بخشی به بازی اضافه شده است که در آن باید برای نجات جهان، بر همه‌ی تهدیدها غلبه کرده و نهایت تلاش خود را برای نابود کردن دشمنان انجام دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Subject 2923 به همراه ویدئویی از آن می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

قابل ذکر است که دو استودیوی گان‌فایر گیمز (Gunfire Games) و پرفکت ورلد اینترتینمنت (Perfect World Entertainment) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار بازی Remnant: From the Ashes و بسته الحاقی گفته شده را به عهده داشته‌اند. از این نکات که بگذریم، برترین منتقدان حوزه‌ی بازی‌های ویدئویی نقدها و نمراتشان را پیرامون این بسته الحاقی در دسترس قرار داده‌اند که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

noisy pixel 9.5/10

Remnant: From the Ashes – Subject 2923 پایان خوبی دارد و از آن لذت بردیم. گیم‌پلی بازی جذاب‌تر از قبل شده است و حس هیجان خوبی را به ما منتقل کرد. همچنین افرادی که بعد از پایان بخش داستانی مایل هستند که باز هم در محیط بازی به ماجراجویی بپردازند، می‌توانند از این بسته استفاده کنند. باز کردن برخی از آیتم‌ها دشوار است و باید زحمت زیادی برای آن کشید. در مجموع اگر از طرفداران متعصب بازی Remnant: From the Ashes هستید، حتما Subject 2923 را خریداری کنید.

AOTF 8/10

شاید بخش داستانی Subject 2923 چندان خارق‌العاده نباشد، اما باز هم دلیل خوبی برای سرگرم شدن بازی‌بازان است. نکات فراوان و منحصربه‌فردی برای کشف در این بسته الحاقی وجود دارد که برای دانستن آن‌ها باید چند بار بازی را تجربه کنید. ضمنا از باس‌های جدید و نبردهای نفس‌گیر با آن‌ها نباید به سادگی عبور کرد.

Twinfinite 8/10

در چند نقطه از Remnant: From the Ashes – Subject 2923 شاهد وقوع مشکلات عجیبی هستیم که امیدواریم با بهینه‌سازی‌های مختلف برطرف شوند. در کل این بسته الحاقی را باید پایانی کوتاه اما شیرین برای بازماندگان سیاره‌ی زمین به حساب آورد.

GAME SKINNY 7/10

مانند بازی اصلی، بسته الحاقی Subject 2923 هم سرگرم کننده‌تر و لذت‌بخش‌تر از چیزی است که فکرش را می‌کردیم. البته مشکلاتی هم در این بسته وجود دارند و باید دید که واکنش سازندگان نسبت به این قضیه چه خواهد بود.

DualSHOCKERS 5.5/10

گیم‌پلی اصلی در Remnant: From the Ashes – Subject 2923 سر جای خود باقی مانده است، اما محتوای اضافه‌ی آن چندان چنگی به دل نمی‌زند و ما را تحت تاثیر قرار نداد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید