بازی Marvel’s Avengers محتویات پس از عرضه‌ی قدرتمندی را دریافت خواهد کرد

۳۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰

شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) می‌گوید عملکرد بازی بعد از عرضه به اندازه‌ی فروش خود اثر اهمیت دارد و آن‌ها برنامه‌ای بلند مدت تدارک دیده‌اند.

از زمان اعلام خبر سرویس‌محور بودن عنوان Marvel’s Avengers، حاشیه‌ها و بحث‌های مخلتفی میان طرفداران به وجود آمده است اما شرکت اسکوئر انیکس امید زیادی نسبت به بازی دارد و دلیل این خوش‌بینی همان مدل سرویس‌محور بودن آن است. در یک جلسه‌ی مالی رئیس شرکت اسکوئر انیکس، یوسِکو ماتسودا (Yoseku Matsuda) گفت که شرکت اسکوئر انیکس انتظارات “بسیار بالایی” از بازی دارد و این انتظارات تنها محدود به زمان عرضه و فروش بازی اصلی نمی‌شود بلکه آن‌ها برنامه‌ی “قدرتمندی” برای محتویات بعد از لانچ دارند و تبلیغات زیادی در این باره باید صورت گیرد. ماتسودا در این باره گفت:

انتظارات ما در سطح بسیار بالایی قرار دارد. از آن‌جایی که باید یک عنوان سرویس‌محور (GaaS) رو به رو هستیم، بنابراین انتظارات ما تنها به زمان عرضه محدود نمی‌شود. ما امید داریم که هیجان زیادی پیرامون بازی به وجود آوریم و محتویات اضافی قدرتمندی را برای طرفدران منتشر کنیم.

شرکت اسکوئر انیکس از همین حالا از برخی محتویات اضافه‌ی Marvel’s Avengers رونمایی کرده است. هفته‌ی گذشتی آن‌ها اعلام کردند که شخصیت هاوک‌آی (Hawkeye) در اولین محتوای اضافه به بازی اضافه می‌‌شود. همچنین آن‌ها در سال ۲۰۲۱ ابرقهرمان محبوب اسپایدرمن را به صورت انحصاری برای دارندگان پلتفرم پلی‌استیشن عرضه خواهند کرد.

چندی پیش نیز دیتاماینرها (Data Miners) جزئیاتی از بتای بازی به دست آوردند و لیستی از تمامی شخصیت‌های برنامه‌ریزی شده منتشر شد.

Marvel’s Avengers در تاریخ ۱۴ شهریور (۴ سپتامبر) برای پلی‌‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و گوگل استیدیا در دسترس قرار می‌گیرد. نسخه‌ی نسل بعدی در زمان عرضه‌ی پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید