گیفت کارت
گیفت کارت

تاریخ برگزاری سه رویداد Steam Game Festivals بعدی مشخص شد

۳۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۰

به تازگی شرکت بازی‌سازی ولو (Valve) در خبری رسمی به معرفی سه جشنواره‌ی بعدی بازی‌های استیم (Steam Game Festival) پرداخت و اظهار داشت که در ماه‌های آینده علاقه‌مندان می‌توانند شاهد یک جشنواره‌ی دیگر باشند. با این حال مشخص شد که دو رویداد بعد از آن در سال ۲۰۲۱ میلادی برگزار خواهند شد و ما در امسال تنها شاهد برگزاری یک جشنواره‌ی بازی‌های استیم خواهیم بود.

در طول سال جاری میلادی کاربران فروشگاه بزرگ استیم با تعداد زیادی از جشنواره‌های بازی این فروشگاه همراه بوده‌اند که در آن علاوه بر نمایش عناوین‌ جدید، دموهای قابل بازی رایگان به همراه تخفیف‌های فوق‌العاده به علاقه‌مندان ارائه می‌شد. حال طبق اعلام اخیر شرکت ولو به نظر می‌رسد که این فستیوال‌ها همچنان در آینده برگزار خواهند شد. در حال حاضر مشخص شده است که جشنواره‌ی بعدی بازی‌های فروشگاه استیم در ماه نوامبر سال جاری میلادی برگزار می‌شود و دو رویداد دیگر در سال ۲۰۲۱ میلادی برای علاقه‌مندان تدارک دیده شده‌اند.

با کمی تفکر به راحتی می‌توان دریافت که چرا رویدادهای این چنینی بین بازی‌بازان مختلف محبوب واقع شده‌اند. نمایش‌ها و دموهای قابل بازی که در این جشنواره‌ها برای بازی‌بازان آماده می‌شود در واقع یک فرصت طلایی برای توسعه‌دهندگان عناوین مختلف و بعضا مستقل فراهم می‌آورد تا بازی‌های خود را به خوبی معرفی کنند و این فرصت را به کاربران مختلف دهند تا آن را تجربه نمایند. به طور مثال اخیرا رویداد‌های تابستانی فروشگاه استیم محتویات بسیار زیادی را برای علاقه‌مندان به همراه داشت و در کنار آن بازی‌های امیدوارکننده و جذابی را معرفی نمود. حال به نظر می‌رسد که جشنواره‌ی پاییزی بازی‌های استیم به مراتب گسترده‌تر و پر محتواتر باشد.

اخیرا شرکت ولو اعلام کرد که جشنواره‌های بازی‌های استیم در سال ۲۰۲۱ نیز برگزار خواهند شد اما به صورت دقیق زمان و تعداد آن‌ها را مشخص نکرد. با این حال تاکنون تایید شده است که رویداد بعدی Steam Game Festivals در ماه نوامبر سال جاری میلادی و دو رویداد بعدی در ماه فوریه و ژوئن سال ۲۰۲۱ میلادی برگزار خواهند شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید