به‌روزرسان جدید Ghost Of Tsushima منتشر شد

۳۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۰

ماه گذشته بود که Ghost Of Tsushima بعد از مدت‌ها انتظار، بالاخره در دسترس دارندگان پلی‌استیشن ۴ قرار گرفت. عنوانی که هم از سوی منتقدان با بازخوردهای مثبت روبرو شد و هم فروش عالی را در تمامی مناطق دنیا تجربه کرد. اکنون نیز سازندگان به‌روزرسانی را برای این بازی منتشر کرده‌اند تا مشکلات آن را برطرف کنند. همراه گیمفا باشید.

چندی پیش بود که استودیوی ساکرپانچ (Sucker Punch) با رونمایی از بخش چندنفره‌ی Ghost Of Tsushima بازی‌بازان را غافلگیر کرد؛ حالتی که Ghost of Tsushima: Legends نام دارد و محوریت آن دنیایی فوق‌طبیعی است. علاوه بر این، برنامه‌های سازندگان با اصل بازی به اتمام نرسیده و با عرضه‌ی به‌روزرسان‌ها از بازی‌بازان پشتیبانی می‌کنند. اخیرا نیز به‌روزرسان کم‌حجم ۱٫۰۷ برای این عنوان منتشر شده است که باگ‌ها و مشکلات کنترلر DUALSHOCK 4 را برطرف خواهد کرد.

از هر به‌روزرسانی انتظار می‌رود که باگ‌های بازی را برطرف کند؛ به‌روزرسان ۱٫۰۷ عنوان Ghost Of Tsushima نیز از این قاعده مستثنا نیست و در درجه‌ی اول، باگ‌های بازی را برطرف خواهد کرد. نکته‌ی قابل‌توجه این به‌روزرسان، اضافه کردن قابلیتی برای تغییر میزان حساسیت جوی استیک کنترلر شما می‌باشد؛ همانطور که می‌دانید عنوان محبوب استودیوی ساکرپانج با بعضی از کنترلر‌های پلی‌استیشن ۴ ناسازگار بوده و سبب عملکردی نامطلوب برای بازی‌بازان شده است. برای مثال و در بعضی از موارد، شخصیت اصلی بازی یعنی جین ساکای حتی در صورت ساکن بودن جوی استیک‌‌ها به حرکت در محیط پیرامون می‌پردازد.

اکنون این مشکل دیگر برطرف شده است و این دسته از بازی‌بازان، با افزایش میزان حساسیت جوی استیک کنترلر خود می‌توانند تجربه‌ای لذت‌بخش را از Ghost Of Tsushima تجربه کنند.

بازی Ghost Of Tsushima هم‌اکنون برروی پلی‌استیشن ۴ در دسترس است. حالت چندنفره‌ی Legends نیز پاییز سال جاری به‌صورت رایگان در دسترس دارندگان نسخه‌ی اصلی قرار خواهد گرفت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید