به‌روزرسان Vice بازی Rogue Company یک نقشه و محتویات جدیدی را به بازی خواهد افزود

۳۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰

هفته‌ی گذشته بود که استودیوهای های-رز (Hi-Rez) و فرست واچ گیمز (First Watch Games) در خبری رسمی اعلام نمودند که تاریخ انتشار به‌روزرسان بزرگ و مهم بازی تیراندازی، قهرمان محور و چندنفره‌ی Rogue Company با تاخیر مواجه شده است اما در عوض بازی‌بازان می‌توانند از یک حالت مهیج و هیجان‌انگیز به نام Extraction با محدودیت زمانی استفاده کنند تا در نهایت زمان عرضه‌ی به‌روزرسان جدید بازی فرا رسد.

در نهایت این به روزرسان جدید در روز دوشنبه‌ی هفته‌ی جاری به صورت رسمی و عمومی منتشر گردید و یک نقشه‌ی جدید به نام Vice واقع در شهر میامی ایالت فلوریدا را به همراه یک منطقه‌ی وسیع و منحصر به فرد تمرینی و یک سیستم جدید مجازات برای بازی‌بازانی که مسابقه را نیمه‌کاره رها می‌کنند، به بازی Rogue Company افزوده شد.

مبارزاتی که در نقشه‌ی Vice برقرار خواهند شد با یک فستیوال بزرگ و رنگی در شهر میامی همراه هستند. شما در جریان این فستیوال بزرگ و رنگارنگ که انواع مراسم آتش‌بازی و پخش نور رنگی را اجرا می‌کند، باید به رقابت با حریفان خود بپردازید. نام این فستیوال بزرگ Zero Drop Raid خواهد بود باید در آن هر لحظه انتظار آن را داشته باشید که موجی از نورهای رنگی نارنجی یا بنفش به سمت شما تابیده شود. همچنین باید در نظر داشت که عنوان تیراندازی و چند نفره‌ی Rogue Company از قابلیت بازی میان پلتفرمی (Cross-Platform) پشتیبانی می‌کند که البته هنوز در حالت بتا قرار دارد. با این حال بازی‌بازان می‌توانند در سه بخش جدید و کلاسیک Vice: Practice Extractions ،Strikeouts و Demolitions به استفاده از این قابلیت پرداخته و به همراه دوستان خود برروی سایر پلتفرم‌ها از تجربه‌ی بازی لذت ببرند.

برای آن دسته از بازی‌بازانی که قصد دارند به تازگی به جمع مخاطبین این بازی بپردازند و یا تمامی اسلحه‌ها، توانایی‌ها و شخصیت‌های قابل بازی را آزمایش کنند، استودیوی فرست واچ گیمز یک بخش تمرینی به نام Shooting Range را در نظر گرفته است که بازی‌بازان می‌توانند در یک منطقه‌ی وسیع و منحصر به فرد به تجربه‌ی تمامی موارد دلخواه نام برده بپردازند. همچنین توسعه‌دهنده‌ی بازی Rogue Company از پیاده‌سازی یک سیستم مجازات جدید برای بازی‌بازانی که مبارزات را نیمه‌کاره رها می‌کنند، خبر داد و اظهار داشت که این بازی‌بازان متخلف بسیار از این تصمیم خود پشیمان خواهند شد و این سیستم به خوبی اثر بازدارنده‌ی خود را حفظ خواهد کرد. اطلاعات اولیه در مورد این سیستم نشان می‌دهند که چنان‌چه بازی‌بازان یک مسابقه‌ی کامل را ترک کنند، برای مدت زمان ۲ دقیقه کاملا غیرفعال باشند و یا در زمانی بیش از ۵ دقیقه به پایان مبارزات بازی از رقابت خارج شوند، سیستم مجازات جدید آن‌ها را با جریمه‌های پلکانی مواجه خواهد کرد و از ورود مجدد آن‌ها به یک رقابت دیگر تا مدتی مشخص جلوگیری خواهد کرد.

لازم به ذکر است که استودیوی فرست واچ گیمز پیش از این اعلام کرد که این به‌روزرسان اولین فاز از یک به‌روزرسان جامع و بسیار بزرگ به شمار می‌آید که قرار است در سه فاز در مدت زمان‌های برنامه‌ریزی شده به دست بازی‌بازان عنوان Rogue Company برسد. طبق اطلاعات رسمی منتشر شده، فاز دوم این به‌روزرسان‌ها قرار است یک شخصیت قابل بازی جدید به همراه توانایی و قابلیت‌های ویژه و منحصر به فرد، قابلیت Custom Matches، حالت Ranked Mode و بسیاری محتوای بیشتر را به بازی اضافه نماید. همچنین به‌روزرسان اول که Vice به شمار می‌آید، تغییرات جزئی دیگری به مانند امکان غیرفعال کردن خرید‌های زمان‌دار در فروشگاه بازی و گزینه‌های ویرایش و شخصی‌سازی بصری بیشتر برای شخصیت‌ها و تجهیزات مختلف آن‌ها را برای علاقه‌مندان در نظر دارد.

تقریباً به مانند اکثر به‌روزرسانی‌های مختلف در عناوین آنلاین و چند نفره، استودیوی فرست واچ گیمز با عرضه‌ی به‌روزرسان جدید خود قصد دارد تا بسیاری از مشکلات و باگ‌های بازی Rogue Company را به مانند عدم نمایش درست نام بازی‌بازان را در حین مبارزه به صورت کلی برطرف نماید. همچنین این توسعه‌دهنده می‌خواهد تمامی قدرت‌های ویژه‌ی شخصیت‌ها و اسلحه‌های مختلف را تا حد ممکن متعادل‌تر سازد تا شاهد استفاده از تمامی این اسلحه‌ها در مبارزات مختلف باشیم. همچنین استودیوی فرست واچ گیمز اعلام کرد افرادی که قصد دارند در نسخه‌های بتای خصوصی بازی Rogue Company شرکت نمایند، باید یکی از ۴ بسته‌ی Founder’s Packs بازی را خریداری نمایند تا توسعه‌دهنده را در پایده‌سازی هر چه بهتر محتویات جذاب و هیجان‌انگیز کمک و حمایت نمایند.

بدون شک یک نقشه‌ی بزرگ و منحصر به فرد در شهر میایمی می‌توانند بازی‌بازان زیادی را به خود جذب نماید، به خصوص هنگامی که مشخص می‌شود این نقشه دارای مناطق و محل‌های کاملا خاص با شرایط گوناگون است و مبارزات در هر قسمت آن متفاوت و جدید به نظر می‌رسد. نکته‌ی جذاب و قابل توجه حضور استریمر معروف Dr Disrespect در پروسه‌ی پیشرفت عنوان Rogue Company به شمار می‌آید. به تازگی شخص در حساب کاربری رسمی توییتر خود اعلام کرد که در حال طراحی یک نقشه‌ی منحصر به فرد برای این اثر بوده و توسعه‌دهندگان و بازی‌بازان نیز از این اقدام استقبال زیادی کرده‌اند.

عنوان Rogue Company هنوز در حال طی کردن مراحل پیشرفت و توسعه‌ی خود قرار دارد و برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلی‌استیشن ۴ در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. در پایان شما قادر خواهید بود به مشاهده‌ی جدیدترین تریلر منتشر شده از به‌روزرسان Vice بازی Rogue Company بپردازید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید