Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 | مدیر نوآوری و طراح ارشد روایت از کار برکنار شدند

۳۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰

استودیوی هاردسویت لبز (Hardsuit Labs) و شرکت پارادوکس اینتراکتیو (Paradox Interactive) دو عضو کلیدی از توسعه‌دهندگان بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 را از کار برکنار کردند.

مدتی پیش شرکت پارادوکس اینتراکتیو از تاخیر در انتشار بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 خبر داد. این اثر که پیش‌تر برای عرضه در سال جاری میلادی در نظر گرفته شده بود، انتشار آن به دلایل مختلف به سال ۲۰۲۱ موکو شد. حال به نظر می‌رسد این پروژه با مشکلات مختلفی دست به گریبان است. این شرکت و استودیوی هاردسویت لبز در بیانیه‌ای مشترک اعلام کردند که کای کلونی (Ka’ai Cluney)، مدیر نوآوری و برایان میتسودا (Brian Mitsoda)، طراح ارشد داستان این بازی از کار برکنار شده‌اند.

درحالی‌که پارادوکس اینتراکتیو این موضوع را یک تصمیم مشترک خواند، اما آقای میتسودا می‌گوید از تصمیم ناشر بازی مبنی بر کنار گذاشتن وی پس از ۵ سال فعایت برروی این پروژه شوکه شده است.

آقای میتسودا در مصاحبه با وب‌سایت Rocket Paper Shotgun فاش کرد که از تاخیر بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 بی‌خبر است و اطمینان دارد که این تاخیر ارتباطی به بخش روایت و داستان این اثر ندارد.

وی در این خصوص اظهار داشت:

من بخشی از گفتگوها نبودم و به نظرم تصمیمی که منجر به تاخیر در عرضه‌ی بازی شد، ارتباطی به بخش داستانی و روایت ندارد. من اطمینان دارم و به کارهایی که من و تیمم انجام داده‌ایم افتخار می‌کنم. این که چه زمانی بازی عرضه خواهد شد و به چه شکلی در خواهد آمد، برای من نامشخص است.

پس از اعمال این تغییرات در تیم توسعه دهنده، آقای الکساندر ماندریکا (Alexandre Mandryka) نقش مشاوره‌ای را در بخش روایت و داستان بازی برعهده خواهد گرفت. آقای کای کلونی هنوز به اخراج خود واکنشی نشان نداده است.

بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 در سال ۲۰۲۱ میلادی برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اکس و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید