بازی A Short Hike برروی نینتندو سوییچ منتشر شد

۳۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰

تیم سازنده‌ی A Short Hike که در گذشته از انتشار این بازی برروی کنسول نینتندو سوییچ خبر داده بود، امروز آن را در دسترس قرار داد. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات تکمیلی مربوط به این خبر باشید.

A Short Hike را می‌توان عنوانی ماجراجویی به حساب آورد که در آن باید وسایل مورد نیاز خود را برداشته و وارد طبیعتی بکر شوید. سپس باید به ورزش کوهنوردی در منطقه‌ای به نام Hawk Peak پرداخته و لحظات خوشی را به ارمغان آورید. در بین راه هم نکات فراوانی برای کشف وجود دارد که شما را هیجان‌زده خواهد کرد. این عنوان ابتدا در سال ۲۰۱۹ برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد. از همان زمان هم شایعاتی مبنی بر عرضه‌ی بازی برروی نینتندو سوییچ به گوش می‌رسید که در نهایت سازندگان به تایید این اخبار پرداختند. گفتنی است که استودیوی آدام رابینسون-یو (Adam Robinson-Yu) وظیفه‌ی ساخت و انتشار A Short Hike را به عهده دارد.

بازی A Short Hike هم‌اکنون راهی کنسول نینتندو سوییچ شده است و بازی‌بازان قادر هستند تا تنها با پرداخت مبلغ ۷٫۹۹ دلار، نسبت به خرید و دریافت آن اقدام کنند. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این اثر، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید