تاریخ انتشار EA Play برروی استیم مشخص شد

۲۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰

براساس اطلاعات منتشر شده، سرویس EA Play در تاریخ ۱۰ شهریور ماه سال جاری (۳۱ آگست سال ۲۰۲۰ میلادی) در دسترس کاربران فروشگاه استیم قرار خواهد گرفت.

سرویس EA Play در کنار مجموعه‌ای از عناوین شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts)، چالش‌ها و پاداش‌های اختصاصی را در اختیار مشترکین این سرویس قرار خواهد داد و به کاربران اجازه می‌دهد بازی‌های جدید را زودتر از دیگران تجربه کنند. این سرویس که پیش از این EA Access نام داشت، در اختیار کاربران کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و فروشگاه Origin قرار گرفته بود.

شرکت الکترونیک آرتس در ماه‌های اخیر برخی از محصولات خود را برروی فروشگاه استیم عرضه کرده بود و حالا نوبت به سرویس اشتراکی این شرکت رسیده است. براساس اطلاعات منتشر شده، سرویس EA Play در تاریخ ۱۰ شهریور ماه برروی فروشگاه استیم عرضه می‌شود.

شرکت الکترونیک آرتس سه بازی بزرگ و مورد انتظار را در اختیار دارد که در آینده‌ی نزدیک منتشر می‌شوند. مشترکین سرویس EA Play مزایای مختلفی را برای این سه بازی دریافت خواهند کرد.

  • کاربران بازی Madden NFL 21 می‌توانند زودتر از دیگران و در تاریخ ۳۱ شهریور ماه (۲۱ آگست) به تجربه‌ی این بازی بپردازند. علاوه برای چالش‌های اختصاصی در نظر گرفته شده، مشترکین سرویس EA Play یک بسته‌ی Madden Ultimate Team در روز نخست، سه عدد Gold Team Fantasy Packs به صورت ماهانه و بسیاری مزایای دیگر را دریافت خواهند کرد.
  • مشترکین سرویس EA Play در تاریخ ۱۰ مهر ماه (۱ اکتبر) به نسخه‌ی آزمایشی بازی FIFA 21 دسترسی پیدا می‌کنند. علاوه بر این، مزایای دیگری از جمله افزایش میزان تجربه‌ی دریافتی در بخش  FIFA Ultimate Team Season Objective برای آن‌ها در نظر گرفته شده است.
  • بازی‌بازان Star Wars: Squadrons نیز آیتم‌های مختلفی از جمله Interceptor Elegance Helmet و یا Ashen Monarch Starfighter Paint Job Set را دریافت خواهند کرد.

سرویس EA Play برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید با پرداخت ماهیانه ۱۴٫۹۹ دلار و یا ۹۹٫۹۹ دلار به صورت سالانه، اشتراک این سرویس را تهیه کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید