بازی Grindstone به‌زودی برروی نینتندو سوییچ منتشر می‌شود

۲۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰

تیم سازنده‌ی Grindstone امروز در خبر خوبی اعلام کرد که این بازی در آینده‌ای نزدیک برروی کنسول نینتندو سوییچ هم عرضه خواهد شد. همچنین به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تریلری از این بازی در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

Grindstone از سری عناوین جذاب به سبک معمایی است که در آن باید کنترل شخصیتی دوست داشتنی را به دست گرفته و به حل چالش‌های متنوعی بپردازید. دشمنان فراوانی هم وجود دارند که مانع شما خواهند شد. ماموریت شما این است که علاوه بر حل معماها، رقیبانتان را هم با سلاح‌های مختلفی که در دست دارید، از بین ببرید. بیش از ۲۰۰ مرحله در بازی وجود دارد که به نقل از تیم سازنده، در آینده بیشتر هم می‌شوند. گفتنی است که استودیوی کاپیبارا (Capybara) وظیقه‌ی ساخت و انتشار این بازی را به عهده دارد.

بازی Grindstone ابتدا در سال ۲۰۱۹ برروی سیستم عامل iOS در دسترس قرار گرفته بود. حال مطلع شدیم که این عنوان پاییز امسال به دست دارندگان کنسول نینتندو سوییچ نیز می‌رسد. هنوز تاریخ دقیق انتشار این نسخه مشخص نیست و باید منتظر اخبار جدید از سوی کاپیبارا باشیم. در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت اولین تریلر مربوط به Grindstone اقدام کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید