گیفت کارت
گیفت کارت

تاریخ انتشار نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Sense: A Cyberpunk Ghost Story مشخص شد

۲۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰

استودیوی سازنده‌ی Sense: A Cyberpunk Ghost Story که در گذشته از انتشار این بازی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی خبر داده بود، امروز تاریخ دقیق عرضه‌ی آن را مشخص کرد. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات بیشتری در این زمینه باشید.

Sense: A Cyberpunk Ghost Story از سری عناوین ترسناک و ماجراجویی است که داستان بسیار جالبی هم دارد. این بازی اتفاقات سال ۲۰۸۳ میلادی را روایت می‌کند و شما در آن باید کنترل زنی به نام می لین ماک (Mei Lin Mak) را به دست گرفته و به در کشور هنگ کنگ، به کشف رمز و رازهای مختلف بپردازید. گفتنی است که سازندگان برای ساخت این بازی از آثاری نظیر Clock Tower و Fatal Frame الهام گرفته‌اند. بنابراین اگر از علاقه‌مندان به عناوین ذکر شده هستید، Sense: A Cyberpunk Ghost Story انتخاب ایده‌آلی برایتان خواهد بود. دو استودیوی سوزاکو (Suzaku) و تاپ هت (Top Hat) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این عنوان را به عهده دارند.

بازی Sense: A Cyberpunk Ghost Story قرار است در تاریخ ۴ شهریور ۱۳۹۹ (۲۵ آگوست ۲۰۲۰ میلادی) به دست دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی برسد. ضمنا این بازی پاییز امسال برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلی‌استیشن ویتا عرضه خواهد شد که تاریخ دقیق آن هنوز مشخص نیست و باید منتظر اخبار تکمیلی تیم سازنده در روزهای آینده باشیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید