مبارزان کوچک | نقدها و نمرات بازی King of Fighters R-2

۲۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰

چندی پیش شاهد انتشار بازی King of Fighters R-2 به صورت انحصاری برروی کنسول نینتندو سوییچ بودیم. به تازگی نقدها و نمرات این بازی نیز در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید.

عناوین دوبعدی همیشه نزد بازی‌بازان از محبوبیت بالایی برخوردار هستند و عده‌ی زیادی همواره به تجربه‌ی آن‌ها می‌پردازند. پیش‌بینی می‌شد که King of Fighters R-2 نیز یکی از همین بازی‌ها باشد و با سبک‌های اکشن و مبارزه‌ای که دارد، افراد زیادی را سرگرم کند. ۱۴ شخصیت متنوع در این بازی وجود دارند که با توجه به سلیقه‌ای که دارید،  می‌توانید به انتخاب آن‌ها بپردازید. همچنین قادر به ساخت شخصیت دلخواهتان هستید و امکان ارتقای آن در ادامه وجود دارد. یکی از بخش‌های مهم بازی، حالت دونفره‌ی آن است که آن را می‌توانید با دوست خود تجربه کنید.

گفتنی است که دو استودیوی کد میستیکس (Code Mystics) و اس‌ان‌کی کورپریشن (SNK Corporation) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار بازی King of Fighters R-2 را به عهده داشته‌اند. همچنین این بازی حالت آنلاینی ندارد و تمامی قسمت‌ها باید به صورت آفلاین طی شود. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، به تازگی نقدها و نمرات این اثر توسط منتقدان بازی‌های ویدئویی عرضه شده است که بد نیست مروری بر آن‌ها داشته باشیم.

nintendolife 8/10

شاید King of Fighters R-2 در نگاه اول یک عنوان کلاسیک به نظر برسد، اما سیستم مبارزاتی بسیار مدرن و جذابی دارد که نباید به راحتی از آن عبور کرد. گیم‌پلی بازی هم اعتیادآور است و موجب سرگرم شدن بازی‌بازان خواهد شد. اگر از دوست داران عناوین مبارزه‌ای هستید، King of Fighters R-2 را از دست ندهید.

Nintendo Insider 8/10

شاید King of Fighters R-2 را بتوان عنوان مناسبی برای بازی‌بازان جوان به حساب آورد. این بازی ما را به یاد عناوین خاطره‌انگیز زیادی می‌اندازد.

DIGITALLY DOWNLOADED.net 7/19

علی‌رغم وجود چند باگ در King of Fighters R-2، این بازی حالت دونفره‌ی بسیار جذابی دارد. از ویژگی‌های خوب بازی هم باید به وجود چندین مهارت برای شکست دادن دشمنان اشاره کرد. هر یک از کاراکترها توانایی‌های مخصوص به خود را دارند؛ پس پیشنهاد می‌کنیم که کنترل هر یک از آن‌ها را به دست بگیرید تا نکات مخفی فراوانی را کشف کنید.

CUBED3 6/10

در مجموع King of Fighters R-2 یک بازی جمع و جور است که بازی‌بازان و به خصوص دوست داران سبک مبارزه‌ای را برای مدت کوتاهی سرگرم می‌کند. البته اگر از طرفداران سبک ذکر شده هستید، گزینه‌های بسیار بهتری برای تجربه برروی کنسول نینتندو سوییچ وجود دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید