تریلری از مقایسه‌ی گرافیکی Observer: System Redux منتشر شد

۲۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰

استودیوی بلوبر تیم (Bloober Team)، امروز تریلری جدیدی از بازی Observer: System Redux را منتشر کرده است که گرافیک نسل بعدی این نسخه از بازی را با نسخه‌ی اصلی عرضه شده در سال ۲۰۱۷ مقایسه می‌کند.

بازی ترسناک Observer توسط تیم بلوبر تیم ساخته و در سال ۲۰۱۷ توسط شرکت اسپر (Aspyr) برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد. بازی Observer داستان یک کاراگاه به نام دنیل لازارسکی (Daniel Lazarski) را دنبال می‌کند که می‌تواند ذهن برای بازجویی به ذهن مردم نفوظ کند.

استودیوی بلوبر تیم این بار تصمیم گرفته است تا این بازی را برای کنسول‌های نسل بعدی نیز عرضه کند. البته نسخه‌ی در نظر گرفته شده برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس شامل بهبودهای مختلفی می‌شوند. تیم سازنده امروز تریلری جدید از بازی Observer: System Redux را منتشر کرده است که به خوبی بهبودها و تغییرات مربوط به نسخه‌ی نسل بعد را نشان می‌دهد. براساس اطلاعات منتشر شده، بازی Observer: System Redux شامل نورپردازی واقع‌گرایانه، تکنولوژی رهگیری پرتو، شخصیت‌های بازسازی شده، انیمیشن‌ها و مدل‌های جدید و بسیاری موارد دیگر می‌شود.

بازی Observer: System Redux تعطیلات زمستانی امسال در دسترس کاربران کنسول‌های اکس‌باکس سری اکس و پلی‌استیشن ۵ قرار خواهد گرفت. شما می‌توانید تریلر منتشر شده از این بازی را در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید