رمدی اینترتینمنت پس از Crossfire X ممکن است برروی بازی‌های اول شخص بیشتری کار کند

۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۰

امسال رمدی اینترتینمنت (Remedy Entertainment) قصد دارد Crossfire X، اولین بازی تیراندازی اول شخص این استودیوی فنلاندی، را برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان و اکس‌باکس سری اکس منتشر کند. جالب است بدانید که برای ساخت Crossfire X، رمدی ویژگی‌های جدیدی را به موتور اختصاصی نورث‌لایت (Northlight) اضافه کرده است. حال آیا این تنها بازی اول شخص رمدی خواهد بود یا این‌که در آینده ممکن است شاهد عناوین مشابه دیگری از این استودیو باشیم.

توماس پوها (Thomas Puha) و توکا تایپالوسی (Tuukka Taipalvesi)، به ترتیب مدیر بخش ارتباطات و تهیه کننده‌ی اجرایی رمدی، در طی مصاحبه‌ای با مجله‌ی اج (Edge) در مورد احتمال ساخت یک بازی تیراندازی اول شخص جدید صحبت کردند:

توماس پوها: این سوال خوبی است. ما اوایل کار زمان زیادی را صرف انیمیشن‌های اول شخص کردیم و فکر می‌کنم که نتیجه‌ی کار خوب بوده است. تفنگ چطور به نظر می‌رسد؟ چه حسی را انتقال می‌دهد؟ این‌ها مهم‌ترین بخش‌های یک بازی تیراندازی اول شخص هستند و باید به خوبی طراحی شوند. همه‌ی ما عناوین تیراندازی اول شخص زیادی را بازی می‌کنیم و مهم‌ترین چیز آن حسی است که پس از هدف گیری و شلیک گلوله تجربه می‌کنید. این موضوع خیلی حساس بود. من دارم یک چیز واضح را تکرار می‌کنم اما طراحی صحیح این موارد کار سختی است.

توکا تایپالوسی: هیچ‌وقت نگویید هرگز. ما زمان زیادی را صرف ساخت ابزار و تکنولوژی‌ برای این بازی اول شخص کرده‌ایم و اگر به تمام تفاوت‌های بین عناوین اول شخص و سوم شخص مانند مقیاس محیط و موارد دیگر نگاهی بیاندازید، حالا که ابزار لازم را طراحی کرده‌ایم، چرا از آن‌ها در چیز‌های دیگر استفاده نکنیم؟

همان‌طور که می‌دانید، رمدی قصد دارد تا یک بخش تک‌نفره‌ی اختصاصی را برای بازی محبوب Crossfire طراحی کند. اما با این حال تصور ساخت یک بازی اول شخص اورجینال توسط این استودیوی فنلاندی واقعاً هیجان انگیز است.

بازی Crossfire X در تاریخی نامشخص از سال جاری برای کنسول‌های اکس‌باکس وان و اکس‌باکس سری اکس منتشر خواهد شد. شما می‌توانید جدیدترین تریلر این عنوان را از این نشانی تماشا کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید