بازی Onirike معرفی شد

۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰

تیم سازنده‌ی Onirike امروز در خبر خوبی به معرفی این بازی پرداخت. همچنین جهت آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تریلری از این عنوان در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

Onirike از سری عناوین جالب به سبک معمایی، پلتفرمر و ماجراجویی است که در آن باید کنترل شخصیتی به نام Prieto را به عهده بگیرید. ظاهرا این فرد هر روز حافظه‌ی خود را از دست می‌دهد و همه چیز برایش از اول آغاز می‌شود. به همین دلیل است که دیگران سعی می‌کنند تا او را در مسیر کشف حقیقت یاری رسانند. بنابراین اگر از دوست داران عناوین این سبک هستید، Onirike می‌تواند انتخاب خوبی برایتان باشد. گفتنی است که دو استودیوی دویلیش گیمز (Devilish Games) و بدلند (Badland) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی را به عهده دارند. از کارنامه‌ی استودیوی سازنده می‌توان به آثاری نظیر Path to Mnemosyne هم اشاره کرد.

بازی Onirike قرار است اوایل سال آینده برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ عرضه شود. هنوز جزئیات دیگری مانند تاریخ دقیق انتشار مشخص نیست و باید منتظر اخبار تکمیلی از سوی سازندگان باشیم. در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت نخستین تریلر از Onirike اقدام کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید