عرضه‌ی بازی Sports Story با تاخیر مواجه شد

۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۰

در ماه دسامبر سال گذشته‌ی میلادی بود که استودیوی سایدبار گیمز (Sidebar Games) در یک خبر رسمی اعلام کرد که در حال توسعه‌ی بازی Sports Story است و در سال بعد آن را در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌دهد. در واقع طبق اطلاعات منتشر شده از سوی استودیوی سایدبار گیمز مشخص گردید که بازی Sports Story دنباله و نسخه‌ی بعدی بازی ورزشی و نقش‌آفرینی Golf Story به شمار می‌آید که البته همانطور که از نام نسخه‌ی جدید پیداست، گستره‌ی ورزش‌های آن بسیار فراتر از رشته‌ی گلف خواهد بود و علاقه‌مندان در آن می‌توانند به انجام انواع زیادی از ورزش‌های مهیج و متنوع بپردازند. با این حال قرار بود که بازی Sports Story در اواسط سال ۲۰۲۰ میلادی به بازار عرضه شود اما به نظر می‌رسد که تاریخ انتشار آن با تاخیر مواجه شده است.

به تازگی استودیوی سایدبار گیمز توسعه‌دهنده‌ی عنوان Sports Story در حساب کاربری توییتر خود اعلام کرد که بنا به وجود برخی از مشکلات پیش‌بینی نشده، عرضه‌ی این بازی به زمان دیگری موکول شده است. این استودیو اظهار داشت که با توجه به جاه‌طلبانه بودن بازی Sports Story و بزرگتر بودن مقیاس آن نسبت به نسخه‌ی قبلی، تیم توسعه‌دهنده به زمان بیشتری برای تحقق تمامی اهداف خود برروی این اثر نیاز دارد تا در نهایت بتواند با بالاترین کیفیت ممکن روند ساخت این پروژه‌ را طبق برنامه به اتمام رساند. حال با این که تاریخ انتشار جدیدی برای عنوان ورزشی Sports Story برروی نسول نینتندو سوییچ اعلام نشد اما توسعه‌دهنده اظهار داشت که به زودی در یک نمایش به بازی‌بازان و هواداران این سری نتیجه‌ی تلاش مستمر و گسترده‌ی خود را در دو سال گذشته نشان خواهد داد.

همچنین در نمایش مربوطه جزئیات جالبی در مورد رشته‌های ورزشی که وارد بازی Sports Story شده‌اند، رقابت با دزدان دریایی در قالب چالش‌های جذاب ورزشی و سایر بخش‌های گیم‌پلی و حالت‌های آن نمایش داده می‌شود. همانطور که ذکر شد، بازی ورزشی و نقش‌آفرینی Sports Story به صورت انحصاری در تاریخ نامشخصی برروی کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید