شایعه: نقشه‌های بازی Battlefield 6 از ۱۲۸+ بازی‌باز به صورت هم‌زمان پشتیبانی خواهند کرد

۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰

به تازگی یکی از اینسایدر (Insider)های مشهور اطلاعات گوناگونی را در رابطه با جدیدترین پروژه‌ی استودیو‌ی دایس (DICE) یعنی عنوان Battlefield 6 منتشر کرده است. در ادامه همراه ما باشید تا نگاهی به این گزارشات منتشر شده داشته باشیم.

آقای تام هندرسون (Tom Henderson) که بسیاری وی را یکی از اینسایدرهای مشهور سری عناوین Call of Duty و Battlefield می‌دانند، به تازگی اطلاعاتی را در حساب توییتر (Twitter) خود در رابطه با فعالیت‌های اخیر استودیو‌ی دایس منتشر کرده است.

طبق گفته‌های آقای هندرسون، همان‌طور که انتظار می‌رود، استودیو‌ی دایس به سختی برروی ساخت عنوان Battlefield 6 برای کنسول‌های نسل نهمی متمرکز شده است. ایشان افزودند که اکثر نقشه‌های بازی Battlefield 6 به هدف پشتیبانی از بیش از ۱۲۸ بازی‌باز به صورت هم‌زمان ساخته می‌شوند که البته حالت‌های ۶۴ و ۳۲ نفره‌ (و یا کمتر) کلاسیک در این عنوان حضور خواهند داشت.

آقای هندرسون همچنین بیان کرده‌اند که استودیو‌ی دایس و کمپانی الکترونیک آرتس (Electronic Arts) هم‌چنان از قرار دادن حالت بتل رویال (Battle Royal) در این بازی و یا چگونگی پیاده‌سازی آن (از جمله رایگان بودن و یا نبود) اطمینان چندانی ندارند؛ اما به دلیل سوددهی بسیار بالای بازی Call of Duty: Warzone این مورد در حال حاضر یکی از موضوعات مورد بحث پیرامون جدیدترین نسخه‌ی مجموعه‌ی Battlefield است.

همچنین مدتی است شایعاتی مبنی بر بازسازی یکی از نسخه‌های کلاسیک مجموعه‌ی Battlefield به گوش می‌رسد که همچنان اطلاعات بیشتری در رابطه با آن منتشر نشده است. اگرچه به احتمال قوی اگر بازسازی در کار باشد، مربوط به نسخه‌ی Bad Company 2 و یا سوم خواهد بود.

همچنین شما می‌توانید در پایان مقاله‌ی نبرد بزرگان که به چالش‌های پیش‌روی بازی Battlefield 6 برای موفقیت در برابر فرنچایز Call of Duty می‌پردازد را مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید