از Ghost of Tsushima: Legends رونمایی شد

۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۹

یک بخش آنلاین برای عنوان Ghost of Tsushima رونمایی شد که در ۴ کلاس متفاوت بازی‌بازان را وارد ماموریت‌‌های بر اساس Raid و بقاء قرار می‌دهد.

یادتان هست چند روز پیش کارگردان عنوان  Ghost of Tsushima به بخش چندنفره‌ی این عنوان اشاره کرد؟ خب حالا به نظر می‌رسد یک تجربه‌ی Co-op برای این اثر در راه است. دقایقی پیش استودیوی ساکر پانچ (Sucker Punch) با ویدیویی جدید از Ghost of Tsushima: Legends  رونمایی کرد. Legends یک محتوای‌اضافه‌ی کاملاََ رایگان خواهد بود که ماموریت‌های آن بر اساس اساطیر ژاپن روایت می‌شود.

بازی‌بازان باید از میان چهار کلاس سامورایی (Samurai)، شکارچی (Hunter)، رونین (Ronin) و قاتل (Assassin) یکی را انتخاب کنند و وارد ماموریت‌هایی شوند که موج‌های مختلفی از دشمنان از ضعیف به قوی در مقابلشان قرار می‌گیرد. البته دشمنان دیگر انسان نیستند و دسته‌ی دشمنان شیطان یا همان Oni نیز به بازی اضافه شده‌اند. شما می‌توانید به صورت co-op وارد ماموریت‌های داستانی شوید و یا این که به تجربه‌ی حالت raid-wave (حمله‌ی دشمنان در موج‌های مختلف) بپردازید. شرکت در ماموریت‌های داستانی از ۲ بازی‌باز پشتیبانی و تجربه‌ی حالت raid-wave به صورت ۴ نفره ممکن خواهد بود.

Ghost of Tsushima: Legends در پاییز امسال عرضه خواهد شد. این محتوای‌اضافه به طور کامل برای دارندگان بازی رایگان خواهد بود و از پیداکردن بازی‌بازان دیگر برای تجربه‌ی ماموریت‌ها نیز پشتیبانی می‌کند. البته لازم به ذکر است که شما برای تجربه‌ی بخش آنلاین این عنوان به اشتراک پلاس نیاز خواهید داشت.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید