شایعه: به زودی بازی Grand Theft Auto V برای گوگل استیدیا معرفی خواهد شد

۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۰

طبق اطلاعاتی که به تازگی یکی از منابع غیر رسمی نسبتاً معتبر منتشر کرده است، به نظر می‌رسد که باید به‌زودی منتظر معرفی بازی Grand Theft Auto V برای سرویس گوگل استیدیا (Google Stadia) باشیم. در ادامه همراه ما باشید تا نگاهی به جزئیات تکمیلی این خبر داشته باشیم.

به نظر می‌رسد شرکت راک‌استار گیمز (Rockstar Games) قصد دارد تا بازی Grand Theft Auto V را برای یکی دیگر از پلتفرم‌های صنعت بازی‌های ویدئویی منتشر کند.

طبق اطلاعاتی که به تازگی حساب توییتری (Twitter) راک‌استار مگ (Rockstar Mag) منتشر کرده است، طی هفته‌ و یا ماه‌های آینده باید منتظر معرفی بازی Grand Theft Auto V برای سرویس گوگل استیدیا باشیم. حساب توییتری راک‌استار مگ یکی از صفحات مشهور فرانسوی زبان است که سال‌هاست اخبار مربوط به کمپانی راک‌استار گیمز را پوشش می‌دهد. این حساب همچنین تصویری را برای گزارش خود منتشر کرده است که احتمال دارد تصویر رسمی مربوط به معرفی بازی Grand Theft Auto V برای سرویس گوگل استیدیا باشد که شما می‌توانید آن را در ادامه مشاهده کنید.

حساب راک‌استار مگ همچنین تاریخ احتمالی انتشار این عنوان برای سروس گوگل استیدیا را نزدیک به زمان عرضه‌ی نسخه‌ی اکس‌باکس سری اکس و پلی‌استیشن ۵ مشخص کرده است که این موضوع احتمال نسل نهمی بودن نسخه‌ای که قرار است برای این سرویس منتشر شود را بیش از پیش افزایش می‌دهد.

عرضه‌ی بازی Grand Theft Auto V برای پلتفرم گوگل استیدیا چندان جای تعجب ندارد، خصوصاً به دلیل آنکه شرکت راک‌استار در گذشته نیز با انتشار بازی Red Dead Redemption 2 برروی این سرویس، سابقه‌ی همکاری با کمپانی تیک-تو (Take-Two) را داشته است. اگرچه مدتی قبل شایعاتی به گوش می‌رسید مبنی بر آنکه روسای کمپانی تیک-تو رضایت چندانی از سود حاصل از انتشار بازی Red Dead Redemption 2 برروی پلتفرم گوگل استیدیا نداشته‌اند.

با توجه به فروش سرسام آور و پیشرونده‌ی بازی Grand Theft Auto V و همچنین انتشار آن برروی اکثر پلتفرم‌های اصلی (به غیر از کنسول‌های نینتندو که احتمالاً به علت عدم توانایی مناسب در اجرای این اثر بوده است)، این احتمال وجود دارد که در سال ۲۰۲۱ شاهد انتشار این عنوان برروی سرویس گوگل استیدیا در کنار عرضه برروی کنسول‌های نسل نهمی پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس باشیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید