تاریخ انتشار نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Clea مشخص شد

۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰

استودیوی سکای گیمز (Sekai Games) که در گذشته از انتشار بازی جالب Clea برروی کنسول نینتندو سوییچ خبر داده بود، امروز تاریخ دقیق عرضه‌ی آن را تعیین کرد. همچنین تریلری از این نسخه در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید.

Clea را باید عنوانی ترسناک و ماجراجویی دانست که انتخاب مهارت‌ها در زمان درست، می‌تواند بهترین شیوه برای دستیابی به پیروزی باشد. این بازی ابتدا در سال ۲۰۱۹ برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شد و مورد استقبال عده‌ی زیادی از بازی‌بازان هم قرار گرفت. از همان زمان هم شایعاتی مبنی بر انتشار نسخه‌ی نینتندو سوییچ این بازی به گوش می‌رسید که در نهایت سازندگان به تایید این اخبار پرداختند.

بازی فوق داستان دختر بچه‌ای به نام Clea را روایت می‌کند که در یکی از روزها از خواب بیدار شده و آگاه می‌شود که مادر و پدرش را به طرز عجیبی از دست داده است. حال او باید با برادر خود همراه شده و به کشف حقیقت در این مورد بپردازد. علاوه‌بر آن، هیولاهای زیادی در محیط بازی وجود دارند که باید آن‌ها را از بین ببرید. گفتنی است که دو استودیوی اینورت‌موس (InvertMouse) و سکای گیمز (Sekai Games) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این اثر را به عهده‌ داشته‌اند.

بازی Clea قرار است در تاریخ ۹ آبان ۱۳۹۹ (۳۰ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول نینتندو سوییچ هم در دسترس قرار گیرد. در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت جدیدترین ویدئوی مربوط به این عنوان اقدام کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید