گیفت کارت
گیفت کارت

قهرمان فرانسوی | نقدها و نمرات بازی Banner of the Maid

۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰

اگر از دوست داران بازی Banner of the Maid هستید، حتما می‌دانید که این بازی ابتدا در سال ۲۰۱۹ برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شد و مورد استقبال عده‌ی زیادی از بازی‌بازان هم قرار گرفت. از همان زمان زمزمه‌هایی مبنی بر انتشار این عنوان برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ هم به گوش می‌رسید که در نهایت سازندگان به تایید این اخبار پرداختند و حال این نسخه به دست بازی‌بازان رسیده است. در همین راستا، نقدها و نمرات بازی نیز منتشر شده است که در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید.

Banner of the Maid را باید عنوانی در سبک استراتژی دانست که در آن هدایت شخصیتی به نام پائولین بناپارت (Pauline Bonaparte) را به عهده می‌گیرید. اتفاقات این بازی به قرن هجدهم و انقلاب فرانسه و لویی شانزدهم مربوط می‌شود. شما که یک افسر معمولی هستید، چند سرباز را کنترل می‌کنید و باید از آن‌ها به بهترین شکل در نبردها بهره ببرید. هدف شما هم این است که در پایان بازی تبدیل به یک قهرمان شده و به شهرت دست پیدا کنید. گیم‌پلی بازی هم به گونه‌ای است که علاقه‌مندان به سبک ذکر شده از آن لذت خواهند برد.

گفتنی است که دو استودیوی آزور فلیم (Azur Flame) و سی‌ای- اژیا (CE-Asia) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار بازی Banner of the Maid را به عهده داشته‌اند. همچنین این بازی هیچ بخش آنلاین و چندنفره‌ای در خود ندارد و تمام قسمت‌ها باید به صورت آفلاین و تک‌نفره طی شود. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، برترین سایت‌های حوزه‌ی بازی‌های ویدئویی نقدها و نمراتشان را پیرامون این بازی در دسترس قرار داده‌اند که برای مرور آن‌ها، در ادامه با گیمفا همراه باشید.

Pure Nintendo 9/10

Banner of the Maid  یک بازی منحصربه‌فرد در سبک خود است که نباید از تجربه‌ی آن غافل شد. این بازی برروی نینتندو سوییچ عملکرد بسیار خوبی دارد. همچنین این عنوان تاریخ کشور فرانسه را به خوبی نشان می‌دهد و می‌توان درس‌های فراوانی از آن گرفت. اگر از دوست داران آثاری از جمله Fire Emblem: Radiant Down هستید، Banner of the Maid را از دست ندهید.

DIGITALLY DOWNLOADED.net 7/10

نقص‌ها و مشکلاتی در Banner of the Maid دیده می‌شود و باید دید که در آینده چه به‌روزرسانی‌هایی برای آن در دسترس قرار می‌گیرد. نکات فراوانی در این بازی وجود دارد که تاریخ کشور فرانسه را به خوبی نشان می‌دهد. از طراحی شخصیت پائولین هم نباید به سادگی عبور کرد. امیدوار هستیم که سازندگان در آینده هم دست به ساخت چنین عناوینی بزنند.

TheSixthAxis 6/10

واضح است که توسعه دهندگان Banner of the Maid علاقه‌ی فراوانی به تاریخ و به خصوص کشور فرانسه دارند. متاسفانه علی‌رغم طراحی خوب شخصیت‌ها و داستان جذاب، شاهد گیم‌پلی اعتیادآوری نیستیم.

jeuxvideo.com 6/10

ایده‌ی ساخت چنین بازی خلاقانه‌ای از ابتدا روی کاغذ جذاب بود، اما سازندگان نتوانستند آن را در عمل هم به خوبی رعایت کنند. بازی گیم‌پلی نسبتا کسل کننده‌ای دارد و بازی‌بازان پس از مدتی از تجربه‌ی آن دست می‌کشند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید