گیفت کارت
گیفت کارت

ویدئوی جدید بازی Star Citizen به سفینه‌ی جنگی جدید و گران قیمت آن اشاره دارد

۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰

بالاخره پس از ماه‌ها، توسعه‌دهندگان بازی Star Citizen تصمیم به ارائه‌ی محتویات تازه برای این اثر گرفتند و اعلام نمودند که به ‌زودی یک به‌روزرسان جدید برای این عنوان منتشر خواهد شد. به همین مناسبت استودیوی کلود ایمپریوم گیمز (Cloud Imperium Games) یک ویدئوی جالب از بازی Star Citizen منتشر کرد که در آن به جدیدترین سفینه‌ی فضایی این اثر و بسیاری محتویات دیگر که مورد درخواست بازی‌بازان مختلف بوده است، اشاره دارد.

به تازگی استودیوی کلود ایمپریوم گیمز در کانال رسمی بازی Star Citizen در شبکه‌ی اجتماعی یوتیوب (YouTube) اعلام کرد که در سال جاری یک به‌روزرسان برای این عنوان منتشر می‌شود که سفینه‌ی جدید و منحصر به فردی به همراه سایر تجهیزات مختلف برای علاقه‌مندان در نظر گرفته شده است. این سفینه‌ی جنگی با ابهت و فوق‌العاده Esperia Talon نام خواهد داشت و با الهام از پرندگان شکاری ساخته شده است. لازم به ذکر است که این جنگنده‌ در دو نسخه برای بازی‌بازان در دسترس خواهد بود که هر کدام از آن‌ها ویژگی‌های سرعتی و تهاجمی خاصی خواهند داشت و بازی‌بازانی که علاقه به سرعت زیاد در عین حملات و تهاجم‌های برق‌آسا دارند را به خوبی شیفته‌ی خود خواهد کرد. نکته‌ی جالب اعلام شده از سوی استودیوی کلود ایمپریوم گیمز قیمت جنگنده‌ی Esperia Talon به حساب می‌آید. در واقع افرادی که علاقه‌مند به کنترل این پرنده‌ی جنگی مخوف در ماه دسامبر سال جاری میلادی هستند باید قیمت ۹۰ دلار را برای تهیه‌ی آن پرداخت نمایند تا این جنگنده به سادگی به گران قیمت‌ترین سفینه‌ی جنگی بازی Star Citizen تا به حال تبدیل شود.

البته استودیوی کلود ایمپریوم گیمز اعلام کرد که در کنار فروش جنگنده‌ی Esperia Talon، یک به‌روزرسان مختصر برای بخش داستانی تک نفره‌ی بازی Star Citizen یعنی Squadron 42 تدارک دیده است. علاوه بر موارد ذکر شده، در ویدئوی منتشر شده به تکنولوژی‌های به کار رفته برای تطابق حرکت افراد واقعی با NPCهای درون بازی اشاره می‌شود و قسمتی از این فرآیند را برای بازی‌بازان به نمایش می‌گذارد. همه‌ی این موارد باعث بهبود وسیع بازی‌بازان با شخصیت‌های درون بازی خواهد شد و آن‌ها رفتاری پویا و زنده به همراه کمی غافلگیری را از خود نشان خواهند داد؛ به عنوان مثال استودیوی کلود ایمپریوم گیمز اظهار داشت که در صورتی که حین مکالمه با شخصیت‌ها شروع به راه رفتن یا دور شدن کنید و یا زیادی نسبت به گفتگوی خود بی‌اهمیت باشید، این شخصیت‌ها مکالمه‌ی خود را قطع خواهند کرد و شاید دیگر به شما اجازه‌ی برقراری ارتباط را ندهند.

عنوان Star Citizen برروی رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد و هنوز در حال طی کردن برخی از پروسه‌های پیشرفت خود است. شما در پایان می‌توانید به مشاهده‌ی جدیدترین ویدئوی منتشر شده از این بازی بپردازید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید