گیفت کارت
گیفت کارت

تصویر جدیدی از بازی Crysis Remastered با کیفیت ۸K منتشر شد

۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۰

شرکت کرایتک (Crytek) به‌تازگی تصویر جدیدی از بازی Crysis Remastered را منتشر کرده است. این تصویر جدید، شخصیت Nomad و لباس ویژه‌ی آن یعنی نانوسویت را نمایش می‌دهد.

بازی Crysis Remastered اوایل سال جاری معرفی گردید و در ماه جولای برروی کنسول نینتندو سوییچ منتشر شد. این عنوان قرار بود همزمان برروی دیگر پلتفرم‌ها نیز منتشر شود، اما تریلر منتشر شده از بازی با انتقادهای بسیار مواجه شد و همین امر باعث شد تا کرایتک عرضه‌ی آن را به تاخیر بیاندازد.

اخیراً توییتر رسمی Crysis تصویر جدیدی از عنوان Crysis Remastered را با کیفیت ۸K قرار داده است. به نظر می‌رسد قرار دادن این تصویر ۸K نشان می‌دهد که شرکت کرایتک به خوبی برروی گرافیک و جلوه‌های بصری بازی تمرکز کرده است و ممکن است به‌زودی تاریخ انتشار آن مشخص شود.

تصویر جدید منتشر شده از بازی Crysis Remastered در قسمت زیر قابل مشاهده است.

مشاهده‌ی تصویر اصلی با کیفیت ۸K

نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Crysis Remastered توانست بازخوردهای خوبی را از سوی منتقدین دریافت کند. اجرای این بازی برروی کنسول این هیبریدی یک دستاورد بزرگ گرافیکی محسوب می‌شود. با این حال، بسیاری از بازی‌بازان منتظر هستند تا این بازی را برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی تجربه نمایند. با توجه به توییت جدید، انتظار می‌رود در هفته‌های آینده اطلاعات بیشتری از این بازی ارائه شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید