سازنده‌ی Valorant سیستم رتبه‌بندی بازی را به صورت کامل بازبینی می‌کند

۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰

کارگردان بازی Valorant اعلام کرده است که استودیوی رایت گیمز (Riot Games) قصد دارد سیستم فعلی رتبه‌بندی در این بازی را به صورت کامل بررسی کند ولی در حال حاضر برنامه‌ای برای تغییر آن ندارد.

در اکثر بازی‌های آنلاین و رقابتی، طراحی یک سیستم رتبه‌بندی مناسب کاری نسبتا دشوار است که به زمان زیادی نیاز خواهد داشت و بازی Valorant نیز از این موضوع مستثنی نیست. بازی‌بازان و هواداران بازی Valorant از همان ابتدا خواسته‌های خود در خصوص این بخش از بازی را به وضوح بیان کرده‌اند ولی تا به امروز شاهد اعمال تغییراتی اساسی در سیستم رتبه‌بندی بازی نبوده‌ایم. با توجه به این که تنها چند ماه از انتشار بازی می‌گذرد، تمرکز تیم سازنده برروی دیگر بخش‌های بازی قابل درک است ولی به نظر می‌رسد استودیوی رایت گیمز مصمم است تا زمان بیشتری را صرف بررسی بخش رقابتی بازی Valorant کند.

آقای جوسف زیگلر (Joseph Ziegler)، کارگردان بازی Valorant، با انتشار پیامی در حساب توییتر خود اطلاعاتی از برنامه‌های تیم سازنده برای بخش رقابتی بازی را با هواداران به اشتراک گذاشته است. در این پیام کوتاه، آقای زیگلر بیان کرده است که استودیوی سازنده «در حال بررسی و تحلیل کامل سیستم رتبه‌بندی» در بازی Valorant است. این موضوع همان چیزی است که کاربران از زمان انتشار سیستم رتبه‌بندی در بازی خواهان آن بودند و ممکن است شاهد تغییراتی اساسی در این سیستم باشیم.

سلام به همگی. در زمینه‌ی طراحی، ما در حال بررسی و تحلیل سیستم رتبه‌بندی از ابتدا تا انتها هستیم. ما به دنبال تغییراتی هستیم که بسیاری از جنبه‌های رقابتی بازی را بهبهود ببخشد ولی هنوز راه‌حلی را انتخاب نکرده‌ایم. از شما بابت تمامی بازخوردهایتان تشکر می‌کنم.

بازی Valorant در حال حاضر به صورت رایگان برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است. استودیوی سازنده مدتی پیش اعلام کرده بود که برروی یک سیستم جدید برای نمایش پوسته‌های بازی کار می‌کند.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید