نام کامل بازی Suicide Squad استودیوی راک‌استدی مشخص شد

۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۵

استودیوی محبوب راک‌استدی (Rocksteady) هفته‌ی گذشته سرانجام از بازی بعدی خود که عنوانی الهام گرفته از سری کامیک‌های Suicide Squad است رونمایی کرد. حال اطلاعات بیشتری از زمان دقیق معرفی کامل و نام بازی به انتشار رسیده است.

به زودی رویداد DC Fandom از سوی بخش سرگرمی وارنر برادرز (.Warner Bros) برگزار خواهد شد که انتظار داریم در جریان آن آثار مختلفی از دنیای DC برای مدیا‌های مختلف رونمایی شود، از فیلم‌های دنیای DC گرفته تا بازی‌ها، انیمیشن‌ها و کامیک‌‌های جدید. به طور حتم جذاب‌ترین بخش این مراسم رونمایی کامل از بازی بعدی استودیوی Rocksteady خواهد بود که با الهام از سری کامیک‌های Suicide Squad ساخته می‌شود. بر اساس بیانیه‌ای رسمی رویداد پنل راک‌استدی DC Fandom در تاریخ ۱ شهریور (۲۲ آگست) ساعت ۴:۳۰ به وقت تهران رخ می‌دهد و به البته ۲۰ دقیقه به طول خواهد انجامید.

همچنین ساعاتی پیش شرکت وارنر برادرز رسماََ تایید کرد که نام کامل بازی بعدی راک‌استدی Suicide Squad: Kill the Justice League خواهد بود، نامی که قبلاََ توسط منابع داخلی متعددی لو رفته بود. تصویر منتشر شده از این عنوان نیز احتمالاََ به سوپرمن اشاره دارد اگرچه برخی از طرفداران پیش‌بینی می‌کنند که او را بیزارو (Bizarro) است. هنوز مشخص نیست چه ابرقهرمان‌هایی از جاستیس لیگ در این اثر حضور داشته باشند اما با توجه به مقیاس و مدت زمانی که راک‌استدی برروی بازی کار می‌کند، انتظار داریم که با اثری گسترده رو به رو باشیم چه از نظر حضور شخصیت‌های مختلف و چه از نظر وسعت دنیای‌ بازی.

باید دید در جریان رویداد DC Fandom چه مقدار اطلاعات از این پروژه در دست قرار می‌گیرد. گزارش‌های اخیر به ما گفته بودند که انتظار اطلاعات زیاد و گیم‌پلی را نداشته باشید چرا که تا عرضه مدت زمان زیادی باقی مانده است. از طرفی حضور بازی بعدی Batman نیز برای این مراسم تایید شد، عنوانی که توسط استودیوی وارنر برادرز مونترال مراحل ساخت را طی می‌کند. شایعه‌های قبلی به ما گفته بودند که Batman نمایشی مفصل‌تر نسبت به اثر جدید راک‌استدی به مخاطبین ارائه می‌دهد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید