اشرف اسماعیل از شرکت یوبی‌سافت اخراج شد

۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۰

آقای اشرف اسماعیل (Ashraf Ismail)، کارگردان برخی از بازی‌های سری Assassins’s Creed، به صورت رسمی از شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) اخراج شد. در ادامه با گیمفا همراه باشید.

وب‌سایت کوتاکو (Kotaku) اخیراً به یک ایمیل داخلی از سوی یوبی‌سافت مونترال دست پیدا کرده که قسمتی از آن به شرح زیر است:

پس از تحقیقات انجام شده توسط یک شرکت خارجی، مشخص شد که همکاری یوبی‌سافت با اشرف اسماعیل خاتمه می‌یابد. ما در حال حاضر نمی‌توانیم جزئیات بیشتری را در خصوص این تحقیقات محرمانه ارائه دهیم.

مدتی پیش، آقای اشرف اسماعیل تایید کرد که به دلیل مشکلات شخصی از کارگردانی عنوان Assassin’s Creed Valhalla کناره‌گیری کرده است. حال با توجه به نتایج بررسی اتهامات گذشته، شرکت یوبی‌سافت رسماً از اخراج این کارگردان خبر داد.

پیش‌تر گمانه‌زنی‌ها و شایعاتی مطرح شده بود که نشان می‌داد اقای اشرف اسماعیل به علت خیانت به همسر خود و رابطه با یکی از اعضای شرکت یوبی‌سافت از کارگردانی جدیدترین نسخه از سری Assassin’s Creed برکنار شده و حال به نظر می‌رسد این اخراج به نوعی حکم تاییدی بر اتهامات مطرح شده‌ است. همچنین سخن‌گوی شرکت یوبی‌سافت در تماس با وب‌سایت Eurogamer اعلام کرده است که اشرف اسماعیل از این شرکت جدا شده و دیگر کارمند آن نخواهد بود.

در همین حال، جیسون شرایر (Jason Schreier) در پیامی توییتری اعلام کرد که اشرف اسماعیل به علت خیانت به همسر خود اخراج نشده است و احتمالاً دلایل نیز دیگری وجود دارد.

اشرف اسماعیل تاکنون به عنوان کارگردان برروی بازی‌های Assassin’s Creed 4: Black Flag، Assassin’s Creed Origins و Assassin’s Creed Valhalla کار کرده است. بازی Assassin’s Creed Valhalla در تاریخ ۲۷ آبان‌ماه ۱۳۹۹ (۱۷ نوامبر ۲۰۲۰) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اکس، گوگل استیدیا و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید