احتمال بازگشت Scott Pilgrim vs. the World: The Game شدت گرفت

۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۰

آقای برایان لی اومالی (Bryan Lee O’Malley)، خالق، نویسنده و طراح کمیک Scott Pilgrim، امروز با انتشار توییتی اعلام کرد که یوبی‌سافت (Ubisoft) با او تماس گرفته است. پس از بحث‌ها و اختلافات متعدد، آیا پس از ۶ سال انتظار بالاخره شاهد بازگشت بازی Scott Pilgrim vs The World: The Game و انتشار دوباره‌ی آن برای پلتفرم‌های فعلی خواهیم بود؟ اگر با داستان حذف شدن این بازی آشنایی ندارید، پیشنهاد می‌کنیم در ادامه با ما همراه باشید.

در سال ۲۰۱۰، زمانی که آخرین نسخه‌ی سری کمیک جذاب و تحسین شده‌ی Scott Pilgrim منتشر شد و این مجموعه به پایان رسید، شاهد انتشار یک فیلم و یک بازی ویدئویی با اقتباس از این مجموعه بودیم که هر دو با استقبال طرفداران مواجه شدند. بازی Scott Pilgrim vs The World: The Game که توسط یوبی‌سافت برای پلی‌استیشن ۳ و اکس‌باکس ۳۶۰ ساخته شده و عنوانی در سبک اکشن beat’em up بود، تعدادی بسته الحاقی نیز دریافت کرد. اما متاسفانه این بازی و بسته‌های الحاقی‌اش در سال ۲۰۱۴ از فروشگاه‌ها حذف شدند و تا به امروز همچنان غیر قابل دسترس هستند. از آن‌جایی که Scott Pilgrim vs The World: The Game یک بازی باکیفیت در ژانر خودش بود، طرفداران امیدوار بودند که روزی شاهد بازگشت این عنوان باشند.

پس از شدت گرفتن درخواست طرفداران، مدتی پیش آقای اومالی و کارگردان فیلم Scott Pilgrim vs The World یعنی ادگار رایت (Edgar Wright) به یوبی‌سافت توییت زدند و خواستار بازگشت بازی شدند. حال همان‌طور که در ابتدا گفتیم، آقای اومالی امروز اعلام کرد که یوبی‌سافت با او تماس گرفته است. حال باید دید که آیا یوبی‌سافت بالاخره این عنوان را دوباره در دسترس قرار خواهد داد یا خیر.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید