بازی جدید مجموعه‌ی Batman یکم شهریور ماه معرفی خواهد شد

۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۸

بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت وارنر بروز (Warner Bros. Interactive Entertainment) از قسمت جدید مجموعه‌ی Batman تحت عنوان Gotham Knights رونمایی کرد. در ادامه همراه ما باشید تا به جزئیات تکمیلی این خبر بپردازیم.

سرانجام پس از سال‌ها انتظار طرفداران سری بازی‌های Batman: Arkham، رسماً در دست توسعه قرار داشتن بازی جدیدی بر اساس شخصیت بتمن (Batman) توسط شرکت وارنر بروز تأیید شد. این عنوان که با نام Gotham Knights شناخته می‌شود توسط استودیوی وارنر بروز گیمز مونترآل (WB Games Montréal) که پیش‌تر نیز بازی Batman: Arkham Origins را ساخته بود، در دست توسعه قرار دارد.

از این بازی طی رویداد FanDome که در تاریخ ۱ شهریور ماه (۲۲ اوت) برگزار می‌شود، رونمایی خواهد شد. همچنین با توجه به لیست زمان‌بندی برنامه‌های این رویداد، زمان مختص به استودیو‌ی وارنر بروز گیمز مونترآل از ساعت ۲۲ به وقت تهران آغاز خواهد شد و به مدت ۲۰ دقیقه به طول خواهد انجامید. البته گفته شده است که بخشی از این زمان به پرسش و پاسخ میان خبرنگاران و توسعه دهندگان اختصاص خواهد داشت.

جالب است بدانید که حدود دو ماه قبل بود که یکی از اینسایدر‌ها شایعه‌ی معرفی نسخه‌ی جدید از مجموعه‌ی Batman با نام Batman: Gotham Knights را منتشر کرده بود که با توجه به اطلاعیه‌ی جدید بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت وارنر بروز، به نظر می‌رسد اطلاعات وی کاملاً درست بوده است. همچنین وی علاوه بر نام این بازی و اثر جدید استودیو‌ی راک‌استدی (Rocksteady) اطلاعات دیگری همچون نمایش بسیار کوتاه هر دو عنوان و همین‌طور انتشار دو اثر برای کنسول‌های نسل نهمی خبر داده بود که احتمال دارد این موارد نیست کاملاً حقیقت داشته باشند.

باید منتظر بمانیم و ببینیم کمپانی وارنر بروز چه برنامه‌هایی را در رویداد FanDome برای بازی‌بازان تدارک دیده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید