اطلاعاتی از شخصیت‌های جدید بازی Marvel’s Avengers فاش شد

۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰

اخبار فاش شده از بازی Marvel’s Avengers حاکی از آن هستند که نسخه‌ی بتا و به‌روزرسانی آن که اواخر هفته‌ی گذشته و اخیراً منتشر شده بودند، حاوی اطلاعاتی از شخصیت‌های بیش‌تر و جدیدتری هستند که احتمالاً در نسخه‌ی نهایی بازی وجود خواهند داشت.

با توجه به این موضوع که نسخه‌ی آزمایشی بازی Marven’s Avengers اولین فرصت تجربه‌ی خود را به بازی‌بازان داد، اما وجود اطلاعات و فایل‌های پنهان در دیتاهای این بازی باعث شد تا تعجب بازی‌بازان برانگیخته شود. در واقع، این فایل‌ها اشاراتی به حضور شخصیت‌های معرفی نشده‌ای از جمله War Machine، She-Hulk و Kate Bishop دارد. اما اکنون و پس از انتشار به‌روزرسان جدیدی برای نسخه‌ی بتای این بازی، دیتاماینرها متوجه مواردی شدند که حتی حضور شخصیت‌های بیشتری را در نسخه‌ی نهای بازی تایید می‌کنند.

بدین‌ترتیب، علاوه بر شخصیت‌های War Machine، She-Hulk و Kate Bishop و که اطلاعات آن‌ها در نسخه‌ی اولیه‌ی بتای بازی فاش شده بود، مشخص شده است که به‌روزرسان ۱٫۰۳ نسخه‌ی بتای بازی Marven’s Avengers حضور دو شخصیت جدید در بازی را نیز تایید می‌کند. یکی از این شخصیت‌ها که حضورش در بازی به صورت یک بسته‌ی الحاقی پیش‌تر به صورت رسمی تایید شده بود، پیتر پارکر (Peter Parker) و Spider-Man است و دومین شخصیت جدید نیز Captain Marvel خواهد بود.

با این‌که حضور شخصیت Captain Marvel در بازی هنوز به صورت رسمی توسط اسکوئرانیکس (Square Enix) یا کریستال‌داینمیکس (Crystal Dynamics) تایید نشده است، اما با توجه به موفقیت عظیم فیلم سینمایی این شخصیت و تاثیر مهم آن در دنیای مارول، می‌توان این شایعه را نزدیک به واقعیت دانست.

اما از طرفی دیگر، به نظر می‌رسد که شخصیت‌های Captain Marvel و Spider-Man برخلاف شخصیت‌های She-Hulk ،War Machine و Kate Bishop که نمونه‌هایی از کلون‌هایی هستند که گیم‌پلی آن‌ها از روی شخصیت‌هایی نظیر Iron Man ،Hawkeye و Hulk الگو برداری شده است، کاملاً اصیل بوده و هیچ مطابقتی با شخصیت‌های فاش شده ندارند.

اما در نهایت این سوال مطرح می‌شود که این اطلاعات فاش شده چقدر قابل استناد و اطمینان هستند؟ در جواب این سوال نیز می‌توان به اطلاعات منتشر شده از منبع مراجعه نمود که هرچند این اطلاعات را می‌توان با ابزارهای ویرایش تصویر، به سادگی جعل نمود، اما سازگاری موارد آن با محتوای پیش از به‌روزرسانی این نسخه‌ی بتا، تا حدودی صحت آن را تایید می‌کند. به هرترتیب، علی‌رغم وجود این موارد بازهم باید به خبر منتشر شده برچسب شایعه زد و منتظر اعلامیه‌های رسمی اسکوئرانیکس یا کریستال‌داینمیکس بود.

در پایان باید به این نکته اشاره کرد که تاکنون افزوده شدن فقط دو شخصیت به بازی Marven’s Avengers یعنی Hawkeye و Spider-Man توسط سازنده و ناشر آن تایید شده است و اگر این اطلاعات فاش شده صحیح باشند، این عدد به شش افزایش می‌یابد.

بازی Marvel’s Avengers، در تاریخ ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ (۴ سپتامبر ۲۰۲۰) برای پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استیدیا عرضه خواهد شود. همچنین این بازی در تعطیلات پایان سال میلادی جاری برای کنسول‌های نسل نهمی نیز منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید