مراسم افتتاحیه‌ی رویداد Gamescom 2020 میزبان بیش از ۲۰ بازی خواهد بود

۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۰

اخبار شنیده شده پیرامون رویداد گیمزکام ۲۰۲۰ (Gamescom) حاکی از آن است که برنامه‌ی شب افتتاحیه‌ی این رویداد، میزبان بیش از ۲۰ بازی خواهد بود. همچنین، میزبان این رویداد یعنی آقای جف کیلی (Geoff Keighley) به بازی‌بازان وعده داد تا منتظر معرفی بازی‌های جدید زیادی در هفته‌های پیش‌رو باشند.

رویداد گیمزکام را می‌توان به همراه رویداد اختصاصی DC از جلمه معدود رویدادهای دیجیتالی مهم باقی مانده در سال جاری میلادی قلمداد کرد. همچنین، به‌دلیل عدم برگزاری نمایشگاه‌های مختلف به دلیل شیوع ویروس کرونا، چندین شرکت بزرگ نظیر اکتیویژن-بلیزارد (Activision-Blizzard)، الکترونیک آرتز (EA) و بتسدا (Bethesda) در این رویداد دیجیتالی حضور خواهند داشت. علاوه براین، این رویداد میزبان یک افتتاحیه با نام Opening Night Live خواهد بود که به‌گفته‌ی جف کیلی، بازی‌های زیادی در این بخش از رویداد معرفی خواهند شد.

طبق گفته‌های جف کیلی، این افتتاحیه میزبان بیش‌از ۲۰ بازی جدید خواهد بود و علاوه بر آن، در طی هفته‌های آتی نیز از چندین و چند بازی جدید دیگر رونمایی خواهد شد. به‌هرترتیب، با استناد به این که در طی سال جاری به دلیل لغو شدن ناگهانی بسیاری از رویدادها از بازی‌های زیادی رونمایی نشد، می‌توان انتظار داشت که این معرفی‌ها به رویداد پیش‌روی گیمزکام ختم شوند.

افتتاحیه‌ی رویداد دیجیتالی گیمزکام ۲۰۲۰ یا Gamescom Opening Night Live، در تاریخ ۶ شهریور ۱۳۹۹ (۲۷ آگوست ۲۰۲۰) برگزار می‌شود و این رویداد تا ۹ شهریور (۳۰ آگوست) ادامه خواهد داشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید