کاربران Dying Light از تجربه‌ی بسته‌ی الحاقی Hellraid راضی نیستند

۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰

بسته‌ی الحاقی جدید بازی Dying Light با حدود ۲۰ روز تاخیر، روز گذشته در دسترس کاربران و هواداران این بازی محبوب قرار گرفت. با این حال، اگرچه بسته‌ی گسترش دهنده‌ی Hellraid هیولاها و اسکلت‌ها را جایگزین زامبی‌ها و یک هزارتوی جهنمی را جایگزین شهرهای باز کرده است ولی با وجود همه‌ی این تغییرات، به نظر می‌رسد کاربران از تجربه‌ی این بسته‌ی الحاقی راضی نیستند.

بسته‌ی الحاقی Hellraid روز گذشته و با قیمت ۹٫۹۹ دلار در دسترس کاربران بازی Dying Light قرار گرفت. طراحی فانتزی و محیط‌های تاریک این بسته‌ی الحاقی شما را به یاد عناوین سری Dark Souls خواهد انداخت و مبارزات اول‌شخص آن با شمشیر بازی Skyrim را در ذهن تداعی می‌کند. با این حال، فارغ از ظاهر این بسته‌ی الحاقی، شما با گیم‌پلی بازی Dying Light روبه‌رو خواهید شد و همان مبارزات همیشگی و حرکات پارکور را تجربه خواهید کرد. با این حال، به نظر می‌رسد ترکیب این موارد با یکدیگر به مذاق کاربران خوش نیامده است.

با توجه به نقدهای منتشر شده از سوی کاربران در فروشگاه استیم، در حال حاضر تنها چیزی حدود ۴۰ درصد از کاربران از تجربه‌ی بسته‌ی الحاقی Hellraid راضی بوده‌اند و دیگران نسبت به این بسته‌ی گسترش دهنده نظری منفی داشته‌اند. به عقیده‌ی بسیاری از کاربران، این بسته‌ی الحاقی به جای ارائه‌ی محتوای جدید تنها همان محتوای قدیمی را با ظاهری جدید ارائه کرده است. شاید هواداران سرسخت بازی Dying Light با این موضوع مشکلی نداشته باشند ولی بسیاری از کاربران انتظار بهبودهای مختلف در زمینه‌‎ی گیم‌پلی و بخش‌های دیگر بازی را داشته‌اند. در کنار این موارد، کاربران نسبت به کوتاه بودن این بسته‌ی الحاقی، نبود یک سیستم پیشرفت مناسب، عدم در نظر گرفتن محیط‌های مناسب برای اکتشاف و ارزش تکرار پایین این بسته‌ی الحاقی معترض هستند.

با وجود اعتراض‌های کاربران نسبت به مشکلات بسته‌ی الحاقی Hellraid، این موضوع که بسته‌ی گسترش دهنده‌ی یاد شده شما را به محیطی جدید و متفاوت از گذشته می‌برد، برای بسیاری از کاربران جذاب بوده است. با این حال، امیدواریم تیم سازنده از مشکلات این بسته‌ی گسترش دهنده درس گرفته و از تکرار چنین اشتباهاتی در نسخه‌ی دوم بازی خودداری کنید.

Dying Light هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. خبر خوب برای هواداران بازی این است که به گفته‌ی تیم سازنده، Hellraid آخرین بسته الحاقی Dying Light نخواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید