جزئیات جدید بخش Career Mode بازی FIFA 21 با انتشار تریلری معرفی شد

۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۰

بعد از سال‌ها تکرای بودن در مقایسه با بخش Ultimate Team، سرانجام حالت Career Mode به‌نظر می‌رسد داری یک به‌روزرسانی مهم در FIFA 21 است. در حالی که در سال‌های گذشته، EA Sports به نظر می‌رسید که به روز‌رسانی‌های مهم را به جامعه‌ی Career Mode ارائه دهد، ما باید صبر کنیم و ببینیم که چگونه همه چیز در نسخه‌ی پایانی بازی در هنگام انتشار به نظر خواهند آمد. در حال حاضر ، این تریلر تازه منتشر شده بسیار خوشبینانه به ‌نظر می‌رسد.

برای برخی جالب‌ و در عین حال یکی از عجیب‌ترین خصوصیات اضافه شده به بازی FIFA 21 فقط ممکن است شبیه‌سازی مسابقه تعاملی جدید باشد. سال‌های گذشته ، این بازی حتی به شما اجازه نمی‌داد که بازی‌های شبیه سازی شده خود را تماشا کنید. در عوض ، شما فقط فوراً نتیجه را می‌دیدید. اکنون  پس از سال‌ها بررسی ، سیستم جدیدی را پیاده سازی کرده‌اند که هواداران آن را خواهند شناخت. در اصل ، اکنون می‌توانید یک بازی را تماشا کنید که بازیکنان بر روی نقشه بازی را می‌بینید. هنگامی که تاکتیک‌های تیم خود را در زمان واقعی ارزیابی می‌کنید ، می‌توانید تصمیمات کلیدی تاکتیکی بگیرید. اگر خیلی تمایل دارید ، می‌توانید مستقیم به بازی ورود کنید. برای افراد ممکن است تغییر کمی به‌نظر برسد، اما بسیاری از مخاطبان بازی به شدت آن را می‌خواستند. البته ، این همه چیز نیست. EA Sports همچنین برخی از سیستم های توسعه‌ی بازیکن خود را اصلاح کرده است. می‌توانید یک نقش تخصصی را انتخاب کنید که می‌خواهید یک بازیکن در آن قرار بگیرد. برنامه‌ی جدید ارتقای او و سپس او را به سمت آن نقش سوق می‌دهد.

نحوه‌ی تماشای بازی شبیه‌سازی شده در حالت Career Mode

FIFA 21 با بالاخره توانایی به‌روزرسانی و تمرین دادن توانایی‌ها در مهارت بازیکنان ، پیشرفت پای ضعیف و ویژگی‌های دیگر برای اداره در مورد این موضوع را بیشتر از قبل به شما می‌دهد. این تضمین می‌کند که شما می‌توانید بازیکنان جوان را به درستی آموزش دهید. از این گذشته ، اکنون می‌توانید بازیکنان را برای بازی در موقعیت‌های جدید آموزش دهید. بنابراین ، اگر شما با ترنت الکساندر-آرنولد و ریکارد پریرا قرارداد امضا می‌کنید ، اکنون می توانید به جای اینکه آن‌ها را در یک پست خاص فقط بتوانید بازی دهید ، حالا این توانایی را دارید که یکی از آن‌ها را به وینگر تبدیل کنید. باز هم، این‌ها ممکن است تغییرات کوچکی به نظر برسند، اما در کنار هم ، آن‌ها مهمترین به‌روزرسانی را که سال‌ها دیده‌ایم، ارائه می‌دهند.

این‌ها فقط مهمترین اتفاقات هستند. ما حتی در مورد چگونگی برنامه ریزی هفته تیم هنوز اطلاعت کاملی نداریم یا اصلاحات اساسی جدید که باعث تغییر رتبه‌ی بازیکن در روز مسابقه می شود سیستم نقل و انتقال به‌روز شده و هدف آن‌ها این است که به هوش مصنوعی اجازه دهید همان تاکتیکی را که انجام می دهید را حالا به عنوان رقیب جدی در مقابل شما پیاده کند. امیدواریم که شرکت الکترونیک آرتز در اواخر سال جاری به قول‌های خود عمل کند. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده برای Career Mode را مشاهده نمایید.

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی FIFA 21 از  تاریخ ۱۸ مهر ماه ۱۳۹۹ (۹ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول‌های نینتندو سوییچ، پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. این بازی همچنین برای کنسول‌های نسل آینده پلی‌استیشن ۵، اکس باکس سری اکس و گوگل استدیا با تغییرات بیشتر و ساختار متفاوت‌تری منتشر خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید