عنوان Kena: Bridge of Spirits به‌روزرسان رایگان نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ به پلی‌استیشن ۵ دریافت می‌کند

۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۹

شاید بازی Kena: Bridge of Spirits اثر استودیوی امبر لب (Ember Lab) مورد انتظارترین بازی امسال برای دارندگان کنسول پلی‌استیشن به حساب نیاید اما با این وجود افراد زیادی از کیفیت بصری چشم‌نواز، داستان عمیق در دنیای فانتزی و سیستم و مکانیسم‌های منحصر به فردی که توسعه‌دهندگان قول پیاده‌سازی آن‌ها را داده‌اند، هیجان‌زده هستند و برای زمان عرضه‌ی آن اشتیاق زیادی دارند. اگر چه این عنوان به صورت همزمان برروی دو کنسول پلی‌استیشن ۵ و پلی‌استیشن ۴ عرضه می‌شود، اما افرادی که نسخه‌ی نسل هشتمی آن را دریافت کرده‌اند، قادر خواهند بود به صورت رایگان به‌روزرسان این بازی را برای نسل بعدی دریافت کنند.

اخیرا استودیوی امبر لب در پاسخ یک کاربر توییتر تایید کرد که به‌روزرسان نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی اکشن و ماجراجویی Kena: Bridge of Spirits به صورت رایگان در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. البته این پیام آن‌ها به صورت واضح مشخص نکرد که آیا این به روزرسان از زمان خاصی در دسترس قرار می‌گیرد و یا محدودیت زمانی دارد یا نه. با این حال ما اکنون مطمئن هستیم این به‌روزرسان به صورت رایگان در اختیار بازی‌بازان قرار خواهد گرفت.

با توجه به اخباری که دیروز در مورد نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس بازی Control منتشر شد و اظهار داشت که تنها دارندگان نسخه‌ی Ultimate Edition عنوان Control می‌توانند به‌روزرسان رایگان نسل نهمی را برای بازی خود دریافت کنند، انتشار این خبر از سوی توسعه‌دهندگان بازی Kena: Bridge of Spirits مورد استقبال قرار گرفته است.

عنوان اکشن و ماجراجویی Kena: Bridge of Spirits در سال جاری میلادی برروی دو کنسول پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ به همراه پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. چنان‌چه قصد تجربه‌ی این اثر را برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی خود دارید می‌توانید از این نشانی به مشاهده‌ی سیستم مورد نیاز آن بپردازید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید