شکار عنکبوت | نقدها و نمرات بازی Kill It With Fire

۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۰

بازی Kill It With Fire به تازگی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفت و واکنش‌های مثبت و منفی زیادی در مورد آن عرضه شد. در همین راستا، نقدها و نمرات بازی منتشر شده است که برای مشاهده‌ی آن‌ها، در ادامه با ما همراه باشید.

عناوین شبیه‌سازی همیشه نزد بسیاری از بازی‌بازان از محبوبیت بالایی برخوردار هستند و عده‌ی زیادی همواره به تجربه‌ی آن‌ها برروی پلتفرم‌های مختلف می‌پردازند. از زمان آغاز توسعه‌ی بازی Kill It With Fire، پیش‌بینی می‌شد که با چنین عنوانی سر و کار داشته باشیم، اما منتقدان زیادی آن را در حد و اندازه‌ی یک اثر شبیه‌سازی ایده‌آل ندانستند. در این بازی باید در محیطی عجیب و نسبتا ترسناک قرار گرفته و عنکبوت‌های متنوع را از بین ببرید. با جمع‌آوری امتیاز و پول کافی می‌توانید نسبت به مجهز کردن خود و یا خرید آیتم‌های جالبی اقدام کنید.

قابل ذکر است که استودیوی کسی دنلان گیمز (Casey Donnellan Games) به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی شبیه‌سازی اول شخص را به عهده داشته‌ است. از این نکات که بگذریم، برترین منتقدان حوزه‌ی بازی‌های ویدئویی نقدها و نمراتشان را در خصوص Kill It With Fire عرضه کرده‌اند که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

CRITICAL HIT 7.5/10

Kill It With Fire می‌تواند یک تجربه‌ی کوتاه و شیرین برای هر بازی‌بازی باشد و توجه آن‌ها را برای یک یا دو ساعت جلب کند. کنترل شخصیت اصلی در بازی بسیار ساده است و برای پیروزی در شکارها باید سرعت خوبی داشته باشید.

The Indie Game Website 7/10

تقریبا می‌توان گفت که Kill It With Fire همان چیزی است که از آن انتظار داشتیم. سازندگان نیز در ساخت این بازی کاملا صادقانه عمل کرده‌اند و به آن‌ها تبریک می‌گوییم. در این عنوان به راحتی می‌توانید به شکار پرداخته و لذت ببرید.

GameSpew 7/10

در Kill It With Fire شاهد تنش و هیجان زیادی نیستیم و امیدواریم که سازندگان با انتشار به‌روزرسانی یا بهینه‌سازی‌های مناسب، تجربه‌ی آن را لذت‌بخش‌تر از حال کنند. اگر از دوست داران عناوین شبیه‌سازی هستید، Kill It With Fire را از دست ندهید.

Shacknews 3/10

Kill It With Fire برروی رایانه‌های شخصی بسیار روان است و تنها ویژگی خوب بازی را می‌توان همین قضیه به حساب آورد. مدت زمان این بازی بسیار کوتاه است و پس از گذشت مدتی از آن خسته خواهید شد. موسیقی بازی نیز چندان دلچسب نیست و در جریان بازی بارها تکرار می‌شود. سازندگان می‌توانستند این اثر را به گونه‌ای بسازند که حس ترس به بازی‌باز منتقل شود، در حالی که به هیچ وجه این گونه نیست. در کل، Kill It With Fire اثر جالبی نیست که بخواهیم به شما پیشنهاد دهیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید