شخصیت Dante در بسته الحاقی Maniax Pack بازی Shin Megami Tensei III: Nocturne HD Remaster حضور خواهد داشت

Nintendo Switch ، PS4 ، اخبار ، اخبار بازی ، تریلر ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۰

شرکت اتلوس (Atlus) امروز با انتشار یک تریلر اعلام کرد که شخصیت مهمان نسخه‌ی غربی Shin Megami Tensei III: Nocturne یعنی Dante از سری Devil May Cry، از طریق خرید بسته‌ الحاقی Maniax Pack در اختیار بازی‌بازان نسخه‌ی ریمستر قرار خواهد گرفت.

همان‌طور که گفته شد، Dante در واقع شخصیت مهمان بازی Shin Megami Tensei III: Nocturne Maniax بود؛ عنوانی که یک سال پس از عرضه‌ی نسخه‌ی اصلی بازی در ژاپن منتشر شد. البته بازی‌بازان غربی این عنوان قطعاً این موضوع را می‌دانند؛ چراکه اتلوس نسخه‌ی Maniax بازی را راهی مناطق آمریکای شمالی و اروپا کرد. همچنین بد نیست بدانید که به خاطر مشکلات مربوط به نام‌ گذاری بازی در اروپا، این عنوان با نام Shin Megami Tensei: Lucifer’s Call در این منطقه منتشر شد.

نسخه‌ی پایه‌ی بازی Shin Megami Tensei III: Nocturne HD Remaster شامل شخصیت مهمان Raidou Kuzunoha از عنوان Devil Summoner 2: Raidou Kuzunoha vs. King Abaddon می‌شود؛ شخصی که اتلوس وی را در سال ۲۰۰۸ به عنوان شخصیت مهمان به نسخه‌ی Shin Megami Tensei III: Nocturne Chronicle Edition اضافه کرد.

با خرید بسته‌ الحاقی Maniax Pack، بازی‌بازان می‌توانند بازی را از ابتدا در حالت Maniax تجربه کنند. این کار باعث می‌شود تا صحنه‌هایی که Raidou Kuzunoha در آن‌ها حضور دارند، تغییر داده و Dante را جایگزین این شخصیت می‌کند. البته انتخاب حالت Maniax به تغییر لوگو و ویدئوی اولیه‌ی بازی نیز منجر می‌شود. در نهایت باید اشاره کنیم که در نسخه‌ی ریمستر، حرکت Son’s Oath شخصیت Dante دارای ویژگی Pierce خواهد بود.

بسته‌ الحاقی Maniax Pack با قیمت ۹۸۰ ین (تقریباً ۱۰ دلار) در زمان عرضه‌ی نسخه‌ی ریمستر قابل خرید خواهد بود.

بازی Shin Megami Tensei 3: Nocturne HD Remaster در ماه اکتبر سال جاری در کشور ژاپن برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. این در حالی است که طرفداران غربی برای تجربه‌ی بازی باید تا بهار سال ۲۰۲۱ صبر کنند. جهت آشنایی بیشتر با این عنوان، پیشنهاد می‌کنیم تریلر گیم‌پلی و تصاویر منتشر شده از آن را مشاهده کنید.

12345678910(4 رای, میانگین آرا 9٫50 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • AXEL STONE گفت:

    اینو که خیلی وقته دیدم… خیلی وقته دانته در این بازی بود.
    همین الان اگه اسم این بازیرو در یتیوب سرچ کنید میبینید که دانته وارد داستان این بازی میشه و قابلیت بازی کردنرو هم داره حتا از همه شخصیتهای بازی قویتره

    0Thumb up 0Thumb down