خاکستر جنگ بر تن سامورایی | تحلیل فنی و بررسی عملکرد بازی Ghost of Tsushima

۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۰

در جدیدترین قسمت از بخش تحلیل فنی به سراغ بازی Ghost of Tsushima رفته و به تحلیل فنی و بررسی عملکرد گیم‌پلی این بازی پرداخته‌ایم. با قسمت جدید تحلیل فنی همراه باشید.

Ghost of Tsushima جدیدترین اثر استودیوی خوش نام ساکر پانچ است. استودیوی که که طی دو نسل با ساخت سری Infamous نام خود را بر سر زبان ها انداخت در نسل هشتم فعل خواستن را صرف کرد و به سراغ  ساخت یک ای پی و یک فرنچایز کاملا متفاوت رفت. استودیوی ساکرپانچ این ریسک بزرگ را پذیرفت و همان عنوانی را خلق کرد که شاید بازی‌بازان سال ها منتظر آن بوده اند یک بازی نقش آفرینی جهان باز با محوریت سامورایی. Ghost of Tsushima متفاوت با هر عنوانی است که استودیوی ساکرپانچ تا به حال ساخته است.

سری بازی های Infamous هر کدام در یک محیط شهری بزرگ جریان داشتند اما Ghost of Tsushima از این لحاظ یک تفاوت عمده با نسخه های قبلی دارد آن هم اینکه این بار به جای محیط های شهری با یک محیط جهان بازی بزرگ‌تر و پویاتر روبرو هستیم که دارای حجم بالایی از جزئیات است. Ghost of Tsushima از نظر جلوه های بصری و گرافیک هنری کیفیت بسیار بالایی دارد و بدون شک می توان آن را  بهترین بازی ساخته شده توسط استودیوی ساکرپانچ از نظر بصری دانست. صرف نظر از مشکلات ریز و درشتی که هر بازی جهان بازی داراست و Ghost of Tsushima نیز از آن مستثنی نیست، Ghost of Tsushima نقطه ی عطفی در کارنامه هنری استودیوی ساکرپانچ به شمار می اید؛ استودیویی که تلاش کرد تا به جای نام های تکراری، دنیای بازی‌های ویدئوی را با ایده های خلاقانه و جدید همچنان زنده نگهدارد. بر همین اساس در قسمت جدید تحلیل فنی به سراغ بازی Ghost of Tsushima رفته تا به تحلیل فنی و بررسی عملکرد این بازی محبوب بپردازیم. پس با ما همراه باشید.

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید