شایعه: نسخه‌ی رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۵ بازی Bloodborne در مراحل نهایی توسعه قرار دارد

۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۰

مدتی می‌شود که منابع داخلی مختلف به نسخه‌ی رایانه‌های شخصی عنوان Bloodborne اشاره دارند و حالا یک گزارش جدید ادعا می‌کند که در ماه گذشته یک دورهمی بزرگ برای تست و آزمایش بازی برگزار شده است.

کانال یوتیوب PC Gaming Inquisition که در ماه جولای گذشته نیز در رابطه با پورت بازی انحصاری پلی‌استیشن ۴ یعنی Bloodborne برای رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۵ صحبت کرده بود، حالا اعلام کرده است بازی برخی مراحل آزمایشی را گذرانده و مشکلات پورت حل شده‌اند. منبع داخلی مذکور در این باره گفت:

  1. در ماه جولای یک دورهمی بزرگ مربوط به آزمایش و تست کردن پورت رایانه‌های شخصی رخ داد و در جریان آن بسیاری از مشکلات آزمایش‌های قبلی برطرف شد.
  2. تمامی باگ‌های حیاتی و مهم حل شدند، بخش آنلاین کار می‌کند و مراحل پورت به پایان رسیده است.

در ادامه کانال PC Gaming Inquisition اعلام کرد نسخه‌ی رایانه‌های شخصی به احتمال زیاد از نرخ فریمی بالاتر از ۶۰ حمایت نخواهد کرد و هر نرخ فریمی بالاتر از ۶۰ برای بازی مشکل به وجود می‌آورد:

۳. در رابطه با نرخ فریم انتظار یک معجزه را نداشته باشید، هر نرخ فریمی بالاتر از ۶۰ فریم بر ثانیه مشکلات جدی برای بازی به وجود می‌آورد. بنابراین حتی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی نیز برروی ۶۰ فریم نگه داشته می‌شود.

منبع داخلی مذکور در مورد تاریخ عرضه توضیح داد که احتمالاََ نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی عنوان Bloodborne در زمان عرضه‌ی کنسول‌های نسل بعدی منتشر خواهد شد. کارها تقریباََ به پایان رسیده‌اند و رونمایی نیز به زودی باید رخ دهد:

۴. سونی قصد دارد Bloodborne Remastered را هر طور که شده وارد عناوین لانچ پلی‌استیشن ۵ کند اما امکان دارد عرضه‌ی بازی به آینده نیز موکول شود. در هر حال، من شک دارم که بازی در سال ۲۰۲۰ عرضه نشود. رونمایی به زودی باید رخ دهد چرا که مراحل توسعه عملاََ به پایان رسیده است.

PC Gaming Inquisition همچنین اطلاعاتی از منابع خود منتشر کرد:

این اطلاعات از سوی افرادی به من داده شده است که قبلاََ بازی‌های رونمایی نشده‌ی زیادی را زودتر از هنگام فاش کرده بودند و باور داریم صحبت‌های آن‌ها در رابطه با Bloodborne صحیح باشد. آن‌ها همچنین با اطمینان به من گفته بودند که Elden Ring در مراسم “نمایش بازی‌های اکس‌باکس” (Xbox Game Shocase) حضور ندارد.

اگرچه PC Gaming Inquisition در حد و اندازه‌ی سایر منابع داخلی معروف مانند جف گراب (Jeff Grubb)، نیبل (Nibel)، شینوبی ۶۰۲ (Shinobi602) و جیسون شریر (jason schreier)  اعتبار ندارد اما به درستی رونمایی از عنوان Demon’s Souls Remake را پیش‌بینی کرده بود.

Bloodborne در حال حاضر برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید