معمای ده ساله | نقدها و نمرات بازی Willy Morgan

۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰

بازی Willy Morgan اخیرا برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفته و نظرات متفاوتی پیرامون آن منتشر شده است. در همین راستا، نقدها و نمرات بازی عرضه شده است که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

Willy Morgan از سری عناوین جالب به سبک ماجراجویی است که در آن باید با شخصیتی دوست داشتنی همراه شده و به کشف رمز و رازهای عجیب بپردازید. این کاراکتر که Willy نام دارد، در یکی از روزها نامه‌ای را پیدا می‌کند و متوجه می‌شود که قدمتی ده ساله دارد. نوشته‌های روی این کاغذ برای Willy و دوستانش بسیار تعیین کننده است. به همین دلیل، او سعی می‌کند تا به آن‌ها عمل کرده و به نتایج دلخواه دست یابد. آیتم‌ها فراوانی هم در جریان بازی برای جمع‌آوری وجود دارند و علاوه‌بر آن، قادر هستید تا از دیگر شخصیت‌ها برای دستیابی به اهدافتان کمک بگیرید. پس اگر از دوست داران عناوین ماجراجویی هستید، Willy Morgan می‌تواند تجربه‌ی نسبتا خوبی برایتان باشد.

بازی Willy Morgan به صورت همزمان توسط استودیوی ایمجینری لب (Imaginary Lab) ساخته و منتشر شده است. ضمنا این عنوان حالت آنلاین هم دارد که در آن می‌توانید با دیگر بازی‌بازان از سراسر جهان بازی کنید. از این نکات که بگذریم، به تازگی نقدها و نمرات این اثر توسط برترین سایت‌های حوزه‌ی بازی‌های ویدئویی در دسترس قرار گرفته است که بد نیست در ادامه آن‌ها را مشاهده کنیم.

PC Games 8/10

Willy Morgan را باید عنوانی مملو از زیبایی، نکات سرگرم کننده و صحنه‌های احساسی و جذاب بدانیم. در صورتی که از دوست داران آثار ماجراجویی هستید، از تجربه‌ی این عنوان دریغ نکنید.

RAGE quit.gr

Willy Morgan یک بازی دوست داشتنی است که داستان و شخصیت‌های قابل توجهی دارد. تنها نکته‌ی منفی بازی این است که زمان زیادی را نباید صرف به اتمام رساندن آن کنید. در کل امیدوار هستیم که ماجراهای Willy در آینده نیز ادامه داشته باشد.

Finger Guns 7/10

Willy Morgan را باید آمیخته‌ای از عناوین کلاسیک و مدرن دانست. معماهای سرگرم کننده‌ و شوخ‌طبعی‌های جالبی در بازی وجود دارند که نباید آن‌ها را از دست داد. یکی از مشکلات این عنوان، کوتاه بودن آن است و این ماجراجویی جالب به سرعت به پایان می‌رسد.

SCREEN RANT 7/10

Willy Morgan می‌تواند برای طرفداران بازی‌های معمایی عنوان ارزشمندی باشد. معماهای ساده اما خلاقانه، بهترین ویژگی بازی بوده که بازی‌بازان زیادی را به خود جذب کرده است.

EVERYEYE 6.3/10

توصیف شخصیت‌های اصلی و ساختار برخی چالش‌ها از نقاط عطف Willy Morgan به شمار می‌رود. البته برخی از این معماها تکراری و کسل کننده هستند و باعث می‌شوند که بازی‌بازان از تجربه‌ی ادامه‌ی بازی دست بکشند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید