سیاره‌ی ناشناخته | نقدها و نمرات نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Risk of Rain 2

۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۰

اگر از طرفداران بازی Risk of Rain 2 باشید، احتمالا در جریان هستید که این عنوان سال گذشته برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ عرضه شد و مورد استقبال عده‌ی زیادی از بازی‌بازان هم قرار گرفت. از همان زمان تاکنون زمزمه‌هایی مبنی بر انتشار بازی برروی رایانه‌های شخصی نیز به گوش می‌رسید که سازندگان به تایید این اخبار پرداختند. حال Risk of Rain 2 برروی پلتفرم ذکر شده نیز عرضه شده و در همین راستا، تقدها و نمرات آن نیز در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید شاهد آن‌ها باشید.

Risk of Rain 2 را باید عنوانی در سبک اکشن و تیراندازی سوم شخص دانست که تغییرات فراوانی نسبت به نسخه‌ی اول داشته است. این بازی ابتدا به صورت دسترسی زودهنگام منتشر شد و حال وقت آن رسیده است تا بازی‌بازان به تجربه‌ی نسخه‌ی اصلی با امکانات بیشتر بپردازند. شما در این بازی در یک سیاره‌ی ناشناخته قرار می‌گیرید و باید راه را برای بازگشت به خانه هموار کنید؛ هر چند که دشمنان زیاد، کارتان را دشوارتر خواهند کرد. حالت اصلی بازی تک‌نفره است، اما از بخش چندنفره‌ی آن هم می‌تواند جالب توجه باشد. در این حالت می‌توانید با دوستانتان همراه شده و تیمی قدرتمند را تشکیل دهید. بنابراین اگر از دوست داران عناوین این سبک هستید، Risk of Rain 2 را از دست ندهید.

قابل ذکر است که استودیوی هوپو گیمز (Hopoo Games) به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و انتشار Risk of Rain 2 را به عهده داشته است. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، برترین منتقدان حوزه‌ی بازی‌های ویدئویی نقدها و نمراتشان را پیرامون این بازی در دسترس قرار داده‌اند که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

Game Revolution 10/10

به طور کلی می‌توان گفت که Risk of Rain 2 فوق‌العاده است. در بازی شاهد نکات لذت‌بخشی از جمله چگونگی باز کردن آیتم‌ها، کشف رمز و رازها، برپایی سازه‌ها هستیم که آن‌ها را بسیار راضی کننده می‌دانیم. اگر از علاقه‌مندان به عناوین چالش‌برانگیز هستید، لحظه‌ای برای تجربه‌ی این اثر درنگ نکنید.

Shacknews 9/10

Risk of Rain 2 عنوانی نسبتا سخت است و همین دشواری به جذابیت‌های آن می‌افزاید. تنها یک یا دو اشتباه ساده کافی است که جان کاراکتر اصلی گرفته شود. بنابراین برای انجام این بازی باید هوشیار باشید. تنوع دشمنان و مهارت‌ها فراوان است و این قضیه به خوبی به چشم می‌آید. بدون شک غیر از مبارزه، کارهای جذاب دیگری نیز هستند که می‌توانید در Risk of Rain 2 انجام دهید.

DESTRUCTOID 8.5/10

به جز مشکلاتی که در برخی از چالش‌های Risk of Rain 2 وجود دارد، ایراد دیگری نمی‌توان از آن گرفت. طراحی کاراکترها و رمز و رازهای بازی به خوبی هر چه تمام‌تر صورت گرفته‌اند و نباید از این قضیه به راحتی گذشت. مطمئنا نکات فراوانی برای دوست داشتن در این عنوان وجود دارد.

PC Gamer 8.4/10

تنوع در آیتم‌ها و معماها در Risk of Rain 2 بسیار عالی است. با این حال، بعضی از چالش‌های بازی بسیار سخت بوده و کمی آزار دهنده هستند که البته چندان هم به چشم نمی‌آیند.

GAMESPOT 8/10

بدون شک Risk of Rain 2 آرامش خوبی را به بازی‌باز منتقل می‌کند. مبارزه با باس‌ها هم بسیار لذت‌بخش است و تجربه‌ی بازی را جذاب‌تر می‌کند. فراموش نکنید که برای بهتر شدن در این عنوان باید از راهبردهای خاصی بهره ببرید.

SCREEN RANT 8/10

اخیرا عناوین زیادی در سبک Risk of Rain 2 منتشر شده است، اما به جز چند بازی انگشت شمار همچون Dead Cells، موفقیت چندانی را در سایر آثار مشاهده نمی‌کنیم. سبک Risk of Rain 2 به گونه‌ای است که اکثر بازی‌بازان از تجربه‌ی آن به وجد خواهند آمد.

 

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید