تاریخ انتشار نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Disease: Hidden Object مشخص شد

۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰

سازندگان Disease: Hidden Object بالاخره امروز تاریخ دقیق انتشار این بازی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی را مشخص کردند. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتر به همراه ویدئویی در این خصوص باشید.

Disease: Hidden Object عنوانی در سبک‌های ترسناک و ماجراجویی است که ابتدا در سال ۲۰۱۸ برروی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفت و استقبال نسبتا خوبی هم از آن شد. از همان زمان شایعاتی مبنی بر عرضه‌ی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی به گوش می‌رسید که در نهایت سازندگان به تایید این اخبار پرداختند. گفتنی است که دو استودیوی اپراهوس کورپریشن (OperaHouse Corporation) و دی‌تری (D3) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این اثر را به عهده داشته‌اند.

امروز آگاه شدیم که بازی Disease: Hidden Object در تاریخ ۶ شهریور ۱۳۹۹ (۲۷ آگوست ۲۰۲۰ میلادی) به دست دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی هم خواهد رسید. در صورت دریافت اخبار بیشتر از این بازی، آن‌ها را به اطلاع شما خواهیم رساند. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز ویدئوی جدیدی از عنوان دکر شده در دسترس قرار گرفته است که در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت آن اقدام کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید