بازی Atomic Heart برروی کنسول‌های نسل نهم نیز عرضه خواهد شد

۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰

ناشر بازی Atomic Heart امروز در خبر خوبی اعلام کرد که این عنوان قرار است در آینده برروی کنسول‌های نسل نهم نیز در دسترس قرار گیرد. همچنین تریلری طولانی از بخش‌هایی از بازی منتشر شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

Atomic Heart را باید عنوانی در سبک جهان‌باز دانست که در آن باید در محیطی مملو از ربات‌های مختلف حضور پیدا کرده و به کشف رمز و رازهای مهمی در مورد آن‌ها بپردازید. این بازی ابتدا در سال ۲۰۱۸ معرفی شد، اما انتشار آن برای چند مرتبه به تاخیر افتاد. گفتنی است که استودیوی ماندفیش (Mundfish) وظیفه‌ی ساخت این عنوان را به عهده داشته است. برای آشنایی بیشتر با این اثر می‌توانید ویدئویی از آن را از طریق این نشانی مشاهده کنید.

طبق جدیدترین اخبار پیرامون Atomic Heart، مطلع شدیم که این بازی علاوه‌بر پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان، در تاریخی نامشخص برروی پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس هم در دسترس قرار خواهد گرفت. ضمنا بد نیست بدانید که این عنوان برروی کنسول‌های نسل نهم صفحه‌ی بارگذاری نخواهد داشت و بازی‌بازان قادر خواهند بود تا با سرعت بیشتری آن را تجربه کنند. در صورت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد Atomic Heart، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. همان‌طور که گفته شد، امروز ویدئویی هفت دقیقه‌ای از این بازی عرضه شده است که در پایان می‌توانید آن را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید