احتمالا به‌زودی اخباری از بازی جدید Def Jam منتشر می‌شود

۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۵

۱۳ سال از انتشار آخرین نسخه‌ی بازی Def Jam می‌گذرد و حالا اخباری از بازگشت این سری به گوش می‌رسد. به تازگی حساب توییتر Def Jam Recordings با انتشار چند پست، به بازی جدیدی اشاره کرده است.

در ابتدا حساب رسمی Def Jam Recordings در توییتر، تصویری از صفحه‌ی انتخاب شخصیت بازی Def Jam: Fight For NY به اشتراک گذاشت و در توضیح این عکس به جمله‌ی زیر بسنده کرد:

به نظر می‌رسد به یک بازی Def Jam جدید نیاز داریم.

روز بعد توییت دیگری منتشر شد‌. در ادامه می‌توانید متن این توییت را مشاهده کنید:

اگر به یک میلیون دنبال‌کننده برسیم، خبر ویژه‌ای برایتان داریم.

در انتهای این توییت هم از ایموجی کنترلر بازی استفاده شده است. پس می‌توان به راحتی به این نتیجه رسید که به‌زودی شاهد معرفی بازی جدیدی از سری Def Jam خواهیم بود. بعد از این اتفاق، تعداد دنبال‌کنندگان این صفحه به سرعت افزایش پیدا کرد.

الکترونیک آرتز (Electronic Arts) هم به وضوح اعلام‌ کرده است که به بازسازی (Remaster) بازی‌های قبلی خود علاقه‌مند است و قصد دارد از پلتفرم‌های جدید مانند استیم و نینتندو سوییچ هم پشتیبانی کند. احتمال ریمستر شدن یکی از بازی‌های سری Def Jam بالا است؛ اما‌ این احتمال هم وجود دارد که یک بازی کاملا جدید و حتی با توسعه‌دهنده‌ای جدید ساخته شود.

یکی از نکات مهم‌ در ساخت بازی جدید، این است که بعد از گذشت ۱۳ سال، دنیای رپ تغییرات زیادی داشته است. بنابراین حتی اگر قرار بر بازسازی یک بازی قدیمی باشد، باید شاهد شخصیت‌های جدید زیادی باشیم که به نوعی حس و حال اصلی بازی را تغییر می‌دهند و شاید نتوان آن را یک بازسازی دقیق محسوب کرد. ساخته شدن یک بازی جدید هم کاملا منطقی به نظر می‌رسد. به‌علاوه، در سال ۲۰۱۸ شاهد یک نظرسنجی درباره‌ی شخصیت روی جلد بازی جدید Def Jam در صفحه توییتر رسمی آن بودیم. پس این احتمال هم وجود دارد که توسعه‌ی بازی از مدتی قبلا شروع شده‌ است. در انتها می‌توانید توییت‌های جدید این Def Jam Records درباره‌ی بازی جدید را مشاهده کنید:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید