محتویات به‌روزرسانی جدید بازی Final Fantasy XIV: Shadowbringers مشخص شد

۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۵

نسخه‌ی جدید به‌روزرسانی بازی Final Fantasy XIV: Shadowbringer امروز منتشر خواهد شد و محتوای جدید و ترفندهایی را برای بازی به ارمغان می‌آورد و همچنین یک نسخه‌ی رایگان آزمایشی نیز با آن همراه خواهد بود.

به‌روزرسانی ۵٫۳ محتوای جدیدی را با الهام از سری NieR ، در کنار تلاش‌هایی در سناریوی اصلی و یک نسخه‌ی آزمایشی رایگان ارائه می‌دهد که به بازی‌بازان این امکان را می‌دهد تا از پخش نامحدود و  همچنین دسترسی به محتوای Heavensward لذت ببرند. لیست محتویات جدید را در دنباله مشاهده خواهید کرد:

  • تازه ترین سناریو در بخش اصلی داستانی که این امکان را ایجاد می‌کند تا در قالب نقش اصلی Ascian Elidibus در بازی، پایان داستان Shadowbringers بهتر روشن شود.
  •  سناریوی اصلی به‌روزرسانی Questline: A Realm Reborn از نظر مدت زمان و طولانی بودن کلی اصلاح شده است و تنظیمات مربوط به افزایش امتیاز و پاداش برای تکمیل بازی تغییر کرده‌اند. علاوه بر این، بازی‌بازان می‌توانند پس از تکمیل The Ultimate Weapon، از قسمت‌های پرواز در مناطق A Realm Reborn استفاده کنند.
  •  Expanded Free Trial : نسخه‌ی آزمایشی رایگان اکنون امکان اجرای نامحدود و به همراه دسترسی به محتوای Heavensward ، مسابقه قابل پخش اضافی (Au Ra) و سه کار قابل بازی اضافی (Dark Knight ، Astrologian و Machinist) را ارائه می‌دهد.
  •  New YoRHa: Dark Apocalypse Alliance Raid : اندروید ۲P در پایان بازی بیدار می‌شود، اما همین مساله یک خطر غیرقابل پیش بینی برای کومرا در فصل در حین حمله‌ی اتحاد با الهام از بازی NieR ، خواهد بود.
  • محتوای جدید Chronicles of A Episode New”: The Trough of Werlyt : بخشی از سری سلاح‌ که، بازی‌بازان می‌توانند از یک تجربه‌ی متمرکز بر داستان لذت ببرند که در یک نبرد ویژه با به پایان می‌رسد.
  • New Dungeon: Guntlet Heroes : سرتاسر Norvrandt به میدان نبرد تبدیل شده است که در طی آن جنگجویان تاریکی باید راه خود را بیابند. بازی‌بازان می‌توانند با استفاده از سیستم Trust، این چالش جدید را در کنار ماجراهای دیگر تجربه کنند.

در ادامه میتوانید تریلر منتشر شده برای این به‌روزرسانی را مشاهده نمایید.

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید