ایستراگی در بازی Doom Eternal به بازی Resident Evil 2 اشاره دارد

۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۵
Doom Eternal

بازی Doom Eternal یکی از بزرگترین بازی‌های شرکت آی‌دی (Id) در چند سال گذشته است و مفاهیم موجود در نسخه‌ی ریبوت Doom در سال ۲۰۱۶ با مکانیک‌های جدید، عناصر متفاوت داستانی و موارد دیگر را گسترش می‌دهد. اما یک مرجع ناشناس، وجود یک تئوری ایستراگ جدید در این عنوان را اعلام نموده است.

در جریان پخش زنده‌ی QuakeCon at Home ، سازندگان Doom Eternal درباره وجود یک ایستراگ، تمساح که در بخش فاضلاب Doom Eternal پنهان شده بود، بحث کردند. نیل گورتون (Neil Gorton)، مدیر انجمن انگلیس بتسدا (Bethesda)، از این ایستراگ صحبت کرد و اظهار داشت که توجه کمی از جامعه‌ی بازی‌بازان را داشته است. ماکس هارپر (Max Harper) یکی از افراد ارشد آی‌دی در مورد منشأ نظریه‌ی تمساح اظهار نظر می‌کند و می‌گوید که ممکن است این ایستراگ مرجعی به تمساح بازی Resident Evil 2 باشد. برای کسانی که ناآشنا هستند ، در Resident Evil 2 و Resident 2 Remake ، یک تمساح عظیم الجثه لئون (Leon) را از طریق فاضلاب تعقیب می‌کند، که یکی از لحظه‌های پرتحرک و هیجان‌انگیز این عنوان به‌حساب می‌آید.

تمساح بازی Resident Evil 2

این دلایل را نمی‌توان یک پاسخ قطعی به این موضوع دانست، اما در حال حاضر یکی از بهترین تئوری‌ها است. همچنین این امکان وجود دارد که ایستراگ فقط اشاره به مرجع بودن فاضلاب داشته باشد که چیزی از افسانه‌های شهری در ایالات متحده به حساب می‌آید. با این وجود، اشاره به RE2 کمی هیجان انگیز است  و گرچه ممکن است طرفداران متوجه‌اش نباشند ، با این وجود جالب است. هنوز هم کارهای بیشتری برای Doom Eternal وجود دارد ، بنابراین هواداران به‌زودی می‌توانند شاهد ایستراگ‌ها با منشا ناشناخته بیشتری باشند.بسته الحاقی جدیدی در طول QuakeCon معرفی شد که باید محتوای بیشتری را در اختیار طرفداران این بازی قرار دهد که به‌زودی منتشر خواهد شد. هنوز هم یکی از بزرگترین بازی‌های سه گانه برای انتشار امسال است و محتوای اضافی ممکن است علاقه‌ی به آن را احیا کند.

شکار ایستراگ‌ها یکی از سرگرم کننده‌ترین کارها برای انجام در بازی‌های ویدیویی و کمی عجیب است که تاکنون افراد کمی تمساح را کشف کرده‌اند. همان‌طور که گورتون اشاره می‌کند ، فیلم های کمی در رابطه با این موضوع وجود داشته است تا توضیح دهد که چرا هنوز منشأ آن ناشناخته است. ارتباط Resident Evil 2 از مواردی است که شاید خیلی‌ها آن را در نظر نگرفته‌اند و به‌زودی می‌توانند نظریه‌های پیشرو را بشنوند. در ادامه ویدیوی مربوط به این ایستراگ را ببینید.

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید