به‌روزرسان جدید بازی Death Stranding در دسترس قرار گرفت

۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰

جدیدترین به‌روزرسان بازی Death Stranding برای پلتفرم رایانه‌های شخصی با حجم ۵٫۱ گیگابایتی منتشر شد که تجربه‌ی با ثبات‌تر از نظر فنی و نرخ‌فریم بهبود‌یافته‌تری را در اختیار بازی‌بازان قرار می‌دهد.

به‌روز رسان ۱٫۰۲ آخرین بازی استودیوی کوجیماپروداکشنز (Kojima Productions) به‌تازگی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شده است که پایداری کلی بازی از نظر فنی را بهبود می‌بخشد. همچنین این به‌روزرسان، علاوه بر برطرف کردن باگ‌های بازی، چندین ایراد جزیی بازی نظیر افت فریم هنگام استفاده از خروجی فروشگاه استیم که توسط بازی‌بازان این فروشگاه گزارش نموده بودند را نیز رفع کرده. علاوه بر این، بازی‌بازان پلتفرم رایانه‌های شخصی هم‌اکنون قادر خواهند بود تا از چندین کلید مجزا برای تعامل با وسایل نقلیه بهره ببرند.

همچنین، این به‌روزرسان امکان استفاده از گزینه‌ی FidelityFX در تنظیمات گرافیکی FXAA را از بازی‌بازان ثلب کرده است. در واقع، پس از نصب این به‌روزرسان متوجه خواهید شد که بازی در هنگام استفاده از قابلیت FidelityFX، به صورت خودکار قابلیت Anti-aliasing را برروی TAA قفل می‌کند. در نسخه‌های قبلی بازی، بازی‌بازان این پلتفرم قادر بودند تا علاوه بر انتخاب گزینه‌ی FidelityFX، دیگر تنظیمات گرافیکی را به دلخواه خود تغییر دهند.

اما در حالی که این به‌روزرسان به‌منظور ثبات عملکرد کلی بازی منتشر شده است، برخی از کاربران فروشگاه استیم همچنان از عدم بهبود عملکرد بازی در تنظیمات آن گله دارند و حتی ادعا کردند که اوضاع در برخی از موارد بدتر از قبل شده است.

در ادامه می‌توانید جزییات کامل این به‌روزرسان را مشاهده کنید:

  • کلیدهای Use/Dismount در تعامل با وسایل نقیله هم‌اکنون می‌توانند تا به‌صورت مجزا برروی Perform Action و In Vehicle تنظیم شوند
  • پس از شخصی سازی برخی از کلیدها و سپس ورود و خروج مجدد به بازی، برخی از تنظیمات به حالت پیشین خود باز می‌گشتند که این ایراد رفع شده است
  • بهبود عملکرد کلی بازی و رفع برخی از باگ‌ها
  • رفع ایراد مربوط به افت فریم هنگام استفاده از قابلیت‌های فروشگاه استیم حین اجرای بازی

بازی Death Stranding، هم‌اکنون برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید