آهنگساز بازی Rise of the Tomb Raider وظیفه‌ی آهنگسازی Marvel’s Avengers را برعهده دارد

۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰

کمتر از یک ماه دیگر تا انتشار بازی Marvel’s Avengers باقی مانده و تا به حال اطلاعات مختلفی از این عنوان منتشر شده است. در همین راستا، استودیوی کریستال داینامیکس (Crystal Dynamics) اخیراً اعلام کرده است که آهنگساز عنوان Rise of the Tomb Raider وظیفه‌ی آهنگسازی این بازی را برعهده دارد.

طبق اطلاعات منتظر شده، آقای بابی تهوری (Bobby Tahouri) وظیفه‌ی آهنگسازی بازی Marvel’s Avengers را برعهده خواهد داشت. وی تا حدودی با دنیای ابرقهرمانان مارول آشناست، زیرا کار خود را ابتدا با فیلم Iron Man 2007 آغاز کرد. همچنین وی سابقه‌ی آهنگسازی بازی Rise of the Tomb Raider را در کارنامه‌ی خود دارد.

بازی Marvel’s Avengers در تاریخ ۱۴ شهریورماه ۱۳۹۹ (۴ سپتامبر ۲۰۲۰) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، سرویس گوگل استیدیا و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. این عنوان در اواخر سال جاری برروی کنسول‌های نسل بعدی اکس‌باکس سری اکس و پلی‌استیشن ۵ عرضه می‌شود. اخیراً استودیوی کریستال داینامیکس اعلام کرده است که محتوای انحصاری شخصیت اسپایدرمن در این بازی مستقل از نسخه‌ی اصلی خواهد بود. همچنین به‌تازگی برخی از نقدهای نسخه‌ی بتای بازی منتشر شده که برای مطالعه‌ی آن می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید