سرویس EA Access “به‌زودی” به استیم خواهد آمد

۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۵

زمانی بود که الکترونیک آرتس (Electronic Arts) استیم را ترک کرد تا مانند شرکت‌های بزرگ دیگر، لانچر و فروشگاه خود (اوریجین) را ایجاد کند. در حالی که فروشگاه اختصاصی آن‌ها قرار نیست تا جایی عرضه شود، اما تعدادی از عناوین باکیفیت این شرکت به استیم بازگشتند. و حالا اضافه شدن سرویس EA Access قرار است تا پیوند الکترونیک آرتس و ولو (Valve) را مستحکم‌تر از پیش بکند. همراه گیمفا باشید.

EA Access سرویسی اشتراکی است که از زمان عرضه‌ی اوریجین، به‌صورت انحصاری برروی این فروشگاه در دسترس بازی‌بازان قرار داشت. پیش از این تایید شده بود که این سرویس در فصل پاییز به استیم خواهد آمد. بر اساس تغییراتی که در صفحه‌ی این سرویس در استیم صورت گرفته است، می‌توان گفت که چند قدم به عرضه‌ی کامل آن نزدیک شده‌ایم.

هنوز هیچ تاریخ عرضه‌ی رسمی یا اطلاعیه‌ای از سوی الکترونیک آرتس منتشر نشده اما صفحه‌ی EA Access در فروشگاه استیم ظاهر شده است. این موضوع به این معنی است که این سرویس به عرضه‌ی نهایی برروی استیم خیلی نزدیک شده است و به‌زودی بازگشت این شرکت به فروشگاه قدرتمند ولو را تکمیل خواهد کرد.

این سرویس اشتراکی امکان دسترسی به عناوین متعدد الکترونیک آرتس و فرصت‌های آزمایشی طولانی‌مدت را در اختیار بازی‌بازان قرار می‌دهد. بازی‌های جدید این شرکت نیز به‌صورت بتا یا دمو برروی این سرویس قرار می‌گیرند و شما می‌توانید پیش از عرضه‌ی رسمی بازی، به تجربه‌ی آن‌ها بپردازید. این سرویس هم‌اکنون برروی پلی‌استیشن، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی – از طریق فروشگاه اوریجین – در دسترس است و به‌زودی به استیم اضافه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید