بازی Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm به‌زودی برروی نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد

Nintendo Switch ، اخبار ، تریلر ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰

سازندگان بازی جالب Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm امروز در خبر خوبی اعلام کردند که این عنوان در آینده‌ای نزدیک برروی کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. ضمنا جهت آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تریلری از این نسخه در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید آن را تماشا کنید.

Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm را باید عنوانی در سبک اکشن و نقش‌آفرینی دانست که در آن می‌توانید با شخصیت‌های دوست داشتنی همراه شده و ماجراجویی جذابی را آغاز کنید. بدون شک نکات بسیاری در دومین نسخه از این سری وجود دارد تا به کشف آن‌ها بپردازید. یکی از تفاوت‌های این نسخه نسبت به گذشته این است که تنها نیستید و تیمی قدرتمند شما را همراهی خواهند کرد. Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm ابتدا در سال ۲۰۱۹ برروی سیستم عامل iOS منتشر شد و مورد استقبال بازی‌بازان زیادی هم قرار گرفت. از همان زمان زمزمه‌هایی مبنی بر انتشار این نسخه برروی نینتندو سوییچ هم به گوش می‌رسید که در نهایت استودیوی کرن‌فاکس اند برادرز (Cornfox and Brothers) به تایید این اخبار پرداخت.

Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm قرار است پاییز امسال و در تاریخی نامشخص به دست دارندگان کنسول نینتندو سوییچ هم برسد. بنابراین در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این عنوان، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت تریلری از بازی ذکر شده اقدام کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

12345678910(3 رای, میانگین آرا 9٫67 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید