بازی The Elder Scrolls Online برای مدت محدودی رایگان شد

۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰

اکنون بهترین فرصت برای تجربه‌ی عنوان The Elder Scrolls Online است چرا که این بازی برای مدت محدودی به‌صورت رایگان در اختیار بازی‌بازان قرار گرفته است. همراه گیمفا باشید.

در جریان رویداد جاری QuakeCon بود و به عنوان بخشی از این مراسم، The Elder Scrolls Online رایگان شد. بازی‌بازان برروی هر پلتفرمی که باشند، قادر خواهند بود تا این بازی را بدون پرداخت هزینه‌ی عضویت یا هزینه‌ی خرید دریافت کنند. پس اگر شما هم قصد تجربه‌ی این عنوان را دارید، بهتر است سریع عمل کنید چرا که مدت زمان محدودی برای این رویداد در نظر گرفته شده است.

در جریان مراسم لایو استریم QuakeCon، شرکت بتسدا (Bethesda) اطلاعاتی از عناوین موردانتظار خود منتشر کرد. به مناسبت این مراسم و برای پاداش دادن به کسانی که در آن شرکت کردند، بتسدا عنوان ESO را تا زمان اتمام این رویداد به‌صورت رایگان در اختیار بازی‌بازان قرار می‌دهد. بازی‌بازان رایانه‌های شخصی و اکس‌باکس وان تا ۲۹ مرداد (۱۹ آگوست) و بازی‌بازان پلی‌استیشن ۴ تا ۳۰ مرداد (۲۰ آگوست) به این بازی دسترسی خواهند داشت.

بازی‌بازان به اصل بازی The Elder Scrolls Online به همراه بسته الحاقی Morrowind دسترسی خواهند داشت ماجراجویی خود را از ماموریت Dark Heart of Skyrim آغاز خواهند کرد. همچنین crown 500، واحد پول داخل بازی، در اختیار آن‌ها قرار خواهد گرفت و به وسیله‌ی آن می‌توانند آیتم‌های تزیینی را خریداری کنند.

اگر قصد دارید تا The Elder Scrolls Online را به‌صورت کامل خریداری کنید، پس سریعا دست به کار شوید؛ چرا که این عنوان هم‌اکنون با ۵۰ درصد تخفیف در حال فروش است. نسخه‌ی Greymoor standard این بازی نیز با ۳۵ درصد تخفیف به فروش می‌رسد. این نسخه شامل تمامی بسته‌های الحاقی ذکرشده و دو فصل ummerset و Elsweyr خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید