جزییات بیشتری از Granblue Fantasy: Relink در ماه دسامبر منتشر خواهد شد

۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۰

بعد از گذشت‌ ماه‌ها از زمان معرفی Granblue Fantasy: Relink، اکنون وقت آن رسیده است تا سازندگان اطلاعات بیشتری پیرامون تاریخ انتشار جزییات این عنوان با بازی‌بازان به اشتراک بگذارند. همراه گیمفا باشید.

شرکت سای‌گیمز (Cygames) شدیدا مشغول توسعه‌ی Granblue Fantasy Versus است؛ عنوانی که به‌روزرسان و مبارزانی جدید در ادامه‌ی سال جاری برای آن منتشر خواهد شد. اما بازی‌بازان جدیدترین نسخه‌ی این مجموعه را فراموش نکرده‌اند و همچنان چشم‌انتظار ارائه‌ی اطلاعات بیشتر پیرامون Granblue Fantasy: Relink هستند. این عنوان اکشن نقش‌آفرینی از زمان معرفی تاکنون به‌صورت مقطعی در اخبار ظاهر شده است اما به نظر نمی‌رسید که روند توسعه‌ی آن پیشرفت خاصی کرده باشد. احتمالی که در جریان مراسم Granblue Fantasy Summer Special توسط کارگردان این بازی رد شد.

در این مراسم، آقای تتسویا فوکوهارا (Tetsuya Fukuhara) تایید کرد که روند توسعه‌ی Granblue Fantasy: Relink به‌خوبی در حال پیشروی است. علاوه بر این، آقای فوکوهارا از انتشار جزییات بیشتر پیرامون این بازی در مراسم Granblue Fantasy Fes 2020 خبر داد. در جریان همین رویداد بود که تصویری در ارتباط با این عنوان به نمایش درآمد؛ تصویر مذکور احتمالا منظره‌ای از طبیعت داخل بازی را به نمایش می‌گذارد و به انتشار تاریخ عرضه‌ی آن در مراسم آینده‌ی این شرکت اشاره می‌کند. شما می‌توانید این تصویر را در قسمت پایین مشاهده کنید.

این مراسم از ۲۱ مرداد (۱۱ دسامبر) تا ۲۳ مرداد (۱۳ دسامبر) برگزار خواهد شد پس باید چند ماهی را در انتظار جزییات بیشتر این بازی صبر کنید. بازی Granblue Fantasy: Relink در حال حاضر مراحل توسعه‌ی خود برای عرضه برروی پلی‌استیشن ۴ را پشت سر می‌گذارد. با توجه به اینکه پلی‌استیشن ۵ در فصل تعطیلات عرضه خواهد شد، اصلا عجیب نخواهد بود که عرضه‌ی این عنوان برای کنسول نسل نهمی سونی نیز تایید شود.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید