بخش بازی‌های ویدیویی وارنر برادرز به فروش نخواهد رسید

۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰

در چند ماه اخیر گزارش‌های متعددی منتشر شده بود مبنی بر این که ابر شرکت AT&T قصد دارد بخش سرگرمی‌های تعاملی وارنر برادرز (Warner Bros. Interactive Etertainment) را به فروش برساند که به دنبال آن استودیوهای راک‌استدی گیمز (Rocksteady Games)، ندررلم (NetherRealm)، وارنر برادرز مونترال (Warner Bros Montreal)، مونولیث پروداکشن (Monlith Production) و سایر تیم‌های زیرمجموعه نیز واگذار خواهند شد.

شرکت‌های اکتیویژن-بلیزارد (Activision-Blizzard)، الکترونیک آرتس (Electronic Arts)، مایکروسافت (Microsoft) و تیک‌-تو اینتراکتیو (Take-Two Interactive) شرکت‌های کاندید برای خرید بخش بازی‌های ویدیویی وارنر برادرز بودند که هر کدام پیشنهاداتی بین ۲ تا ۴ میلیارد دلار ارائه دادند. اما به نظر می‌رسد در حال حاضر AT&T قصد ندارد زیرمجموعه‌ی بازی‌های ویدیویی خود را به فروش برساند.

آقای جیسون کیلار (Jason Kilar)، رئیس وارنرمدیا (WarnerMedia)، در نامه‌ای به تمامی کارمندان وارنر برادرز اعلام کرد که شرکت قصد دارد به فعالیت کنونی خود ادامه دهد. با توجه به بیانیه‌ی او، آن‌ها قصد دارند HBO Max را به سطحی بالاتر برسانند و از طرفی تغییرات بنیادی در ساختار شرکت ایجاد کنند. کیلار در انتها متذکر شد که بخش بازی‌های ویدیویی به فعالیت خود ادامه خواهد داد و به فروش نخواهند رسید. وی توضیح داد:

وارنر برادرز اینتراکتیو در کنار سایر برند‌های فعال زیرمجموعه‌ی ما به عنوان بخشی از استودیوها و گروه شبکه‌ای ما باقی خواهد ماند تا از طریق تجربه‌های تعاملی و بازی‌های ویدیویی طرفداران را بیش از پیش درگیر کنند.

با این وجود توجه داشته باشید که ممکن است تمامی این برنامه‌ها در آینده با تغییرات زیادی همراه شود. ابر شرکت AT&T در حال حاضر راضی شده است که بخش بازی‌های ویدیویی وارنر برادرز را نفروشد اما احتمال تغییر این تصمیم وجود دارد. در حال حاضر نباید نگران فروخته شدن وارنر برادرز گیمز باشیم و باید دید در آینده چه پیش می‌آید.

بعد از سال‌ها سکوت مدتی پیش شرکت راک‌استدی گیمز از پروژه‌ی در دست ساخت خود یعنی بازی Suicide Squad رونمایی کرد که البته معرفی کامل در رویداد DC Fandom انجام می‌شود. در این میان وارنر برادرز مونترال برروی Batman جدید کار می‌کند که البته هنوز به طور رسمی تایید نشده است.

رویداد DC Fandom با غافلگیری‌های خود در مدیاهای بازی‌های ویدیویی، سینما و کامیک در تاریخ ۱ شهریور (۲۲ آگست) برگزار می‌شود.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید